--Agentury 7 - letní tábory 2022 -

Organizátoři táborů

  1

  2

  4

  7

  8

  A

  B

  C

  Č

  D

  E

  F

  H

  I

  J

  K

  L

  M

  O

  P

  R

  S

  T

  V

  W

  Z

  Spolek přátel airsoftu - Chomutov

  Adresa

  Kmochova 5452
  430 03 Chomutov


  Kontaktní osoba: Pyško Ondřej

  Kontaktní informace

  Telefon:+420 721 295 693
  E-mail:s.p.a.info16@gmail.com
  Web:www.spa-kemp.cz
   
  Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

  Naše činnost

  Náš Spolek Přátel Airsoftu (S.P.A.) se zaměřuje na práci s mládeží formou dětských táborů, srazů a dětských dnů s vojenskou tématikou. Airsoftový tábor pro děti vede skupina zkušených a proškolených vedoucích MŠMT, kteří jsou mimo jiné ze složek Integrovaného záchranného systému (Policie ČR, Armády ČR a zdravotnictví), ale i z jiných oborů.

  To co nabízíme - letní dětský airsoftový tábor SPA Kemp - je zaměřen předně na airsoft. Jedná se, v současné době, o jeden z nejoblíbenějších speciálních dětských táborů. Každý náš airsoftový tábor je zaměřený na určité téma vojenství. Tento simuluje klasický vojenský výcvik, který je upraven pro mládež a jejich zábavu.

  Pod dohledem zkušených vedoucích a za přísných bezpečnostních pravidel a podmínek tzv. „fair play“, se děti dostanou k plnění bojových úkolů ve všech možných situacích. Bojuje se ve dne i částečně v noci, budou podstupovat úkoly, při kterých si osvojí některé základní dovednosti.

  Našim cílem je naučit děti se navzájem podporovat, důvěřovat si a pracovat ve skupině, ale také zjistit své vlastní možnosti a dovednosti. Vedoucí předávají své zkušenosti dětem a to například z odvětví zdravovědy, topografie, taktiky, sebeobrany a znalosti bezpečné manipulace s airsoftvovou zbraní. Děti se také naučí určité disciplíně, řádu a pořádku.  Více zde: http://www.spa-kemp.cz/  České tábory.cz > Úvodní stránka » Organizátoři letních táborů » Spolek přátel airsoftu