-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

Organizátoři táborů

Spolek přátel airsoftu - Chomutov

Adresa

Kmochova 5452
430 03 Chomutov


Kontaktní osoba: Pyško Ondřej

Kontaktní informace

Telefon:+420 721 295 693
E-mail:s.p.a.info16@gmail.com
Web:www.spa-kemp.cz
 
Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

Naše činnost

Náš Spolek Přátel Airsoftu (S.P.A.) se zaměřuje na práci s mládeží formou dětských táborů, srazů a dětských dnů s vojenskou tématikou. Airsoftový tábor pro děti vede skupina zkušených a proškolených vedoucích MŠMT, kteří jsou mimo jiné ze složek Integrovaného záchranného systému (Policie ČR, Armády ČR a zdravotnictví), ale i z jiných oborů.

To co nabízíme - letní dětský airsoftový tábor SPA Kemp - je zaměřen předně na airsoft. Jedná se, v současné době, o jeden z nejoblíbenějších speciálních dětských táborů. Každý náš airsoftový tábor je zaměřený na určité téma vojenství. Tento simuluje klasický vojenský výcvik, který je upraven pro mládež a jejich zábavu.

Pod dohledem zkušených vedoucích a za přísných bezpečnostních pravidel a podmínek tzv. „fair play“, se děti dostanou k plnění bojových úkolů ve všech možných situacích. Bojuje se ve dne i částečně v noci, budou podstupovat úkoly, při kterých si osvojí některé základní dovednosti.

Našim cílem je naučit děti se navzájem podporovat, důvěřovat si a pracovat ve skupině, ale také zjistit své vlastní možnosti a dovednosti. Vedoucí předávají své zkušenosti dětem a to například z odvětví zdravovědy, topografie, taktiky, sebeobrany a znalosti bezpečné manipulace s airsoftvovou zbraní. Děti se také naučí určité disciplíně, řádu a pořádku.Více zde: http://www.spa-kemp.cz/