-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

Organizátoři táborů

Tábor Kroužky nad Moníncem - Jistebnice

Adresa

Ounuz 12
05405041 Jistebnice


Kontaktní osoba: Veronika Růžičková
 
Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

Naše činnost

Víme, že nám svěřujete ty, kteří jsou pro vás nejdůležitější – vaše děti. Pro každý pobyt vymýšlíme originální hru. Na našich akcích si děti také mohou vyzkoušet různé kroužky. A ty jsou opravdu pestré – od jezdeckého kroužku, cyklistiky, robotiky s legem, přes zálesáka, taneční kroužek a kroužek vědeckých pokusů. V okolí se pasou koně, krávy, bizoni, oslíci a další zvěř, louky jsou plné bylin, motýlů a včel. Klima zde je velmi příznivé a i v parném létě je zde příjemně. V areálu chováme přátelské prasátko Miloše, slepice a králíky.Realizované projekty

Letní tábory
Jarní tábory s lyžováním
Podzimní tábory
Příměstské táboryDalší informace

Přihlaste se již nyní a vaše děti se mohou těšit na:
oblíbené kroužky;
propracované celotáborové hry;
oblíbené vedoucí a praktikanty, které děti znají ze školních kroužků a z předešlých táborů;
dobré jídlo 5 x denně – přidali jsem na velikosti porcí a vyváženosti receptů;
koupání v rybníku a 50 metrovou vodní skluzavku přímo v táboře;
ubytování s kamarády v chatičkách nebo v bylinkové ubytovně;
krásnou přírodu, lesy, louky, rostliny a zvířata na pastvinách i v lese a čistý vzduch.

Součástí areálu je krytá tělocvična, kryté venkovní učebny, vnitřní učebny, venkovní hřiště… Další prostory dokáží pohodlně obsloužit až 170 dětí i jejich doprovod.
V docházkové vzdálenosti jsou farmy domácích i exotických zvířat, lesy, rybníky… Sjezdovka Skiareálu Monínec je 400 metrů od našeho areálu.

Kroužky nad Moníncem jsou ideálním místem pro váš školní výlet, školu v přírodě nebo lyžařský výcvik. U nás máte jistotu osobního přístupu, kvalitního ubytování, skvělé stravy a dostatečného místa pro jakoukoliv činnost ve venkovních i vnitřních prostorách.
Součástí areálu je krytá tělocvična, kryté venkovní učebny, vnitřní učebny, venkovní hřiště… Další prostory dokáží pohodlně obsloužit až 170 dětí i jejich doprovod.

V nabídce pro vás máme jak pronájem areálu, tak celou nabídku „Na klíč“, při které se o vše postaráme za vás. Naším cílem vždy bude, aby se děti vrátily zcela spokojené a stejně tak celý učitelský sbor. Rádi Vám ve všem vyjdeme vstříc, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.