-- CK Sindibád - Pro bližší informace klikni :-) -

Organizátoři táborů

PrPom - Praha

Adresa

Na Harfě 9a
190 00 Praha


Kontaktní osoba: Eliška Blažková

Kontaktní informace

Telefon:+420 731 301 245, 731 301 245
E-mail:elis@prpom.cz
Web:http://https://www.prpom.cz
 
Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

Naše činnost

Školení první pomoci není pruda, ale příležitost!
PrPom je firma, která se již několik let zabývá zážitkovou výukou první pomoci. Učíme malé i velké, firmy i veřejnost. Náš dlouhodobý cíl je kompletně změnit pohled společnosti na výuku první pomoci. Máme už dost nekvalitních přednášek a odfláknutých e-learningů! Naším záměrem je lidi první pomoc opravdu naučit a zvýšit jim zdravou sebedůvěru, aby v případě potřeby neměli strach zasáhnout.
Během kurzů klademe velký důraz na praktický nácvik! Protože vyznáváme myšlenku, že první pomoc se nedá naučit v sedě. Během kurzů je velké množství modelových situací, ať už očekávaných nebo i těch neočekávaných. Díky tomu si účastníci nabyté vědomosti a zkušenosti lépe zafixují a následně si je mnohem déle uchovají v paměti.
Jelikož chceme od podlahy změnit způsob, jak se v České republice učí první pomoc, rozhodli jsme se, že je nejlépe začít u kořene. Proto jsme vytvořili, jak pobytové, tak i příměstské tábory pro děti, s tématikou první pomoci. Tábory jsou vždy vedené zkušenými lektory první pomoci, zdravotníky, záchranáři nebo lékaři. Je jen málo táborů, kde by vaše děti mohly být pod lepším dozorem, v případě, že by se mu něco stalo a zároveň se jim dostalo přípravy na neočekávané situace. Veškerá výuka první pomoci je přizpůsobená tak, aby byla úměrná věku dětí. Některé věci pochopitelně nezvládnou sami hned, ale naučíme je alespoň to, co teď sami zvládnou a poradíme jim, jak se mají zachovat v situaci, na kterou jsou zatím ještě maličcí.
Tábory jsou koncipované tak, aby děti bavily! Zažijí zde krom nácviku první pomoci i nejrůznější modelové situace, budou závodit a sportovat, půjdeme i na výlet, naučíme je maskovat poranění a vyrábět maskovací materiál a zkusí si třeba i animovat. Chceme, aby pro ně týden s námi byl jedno velké dobrodružství, na které budou ještě dlouho vzpomínat!Realizované projekty

Máme za sebou několik tisíc zážitkových kurzů první pomoci. Pod našima rukama prošly desítky tisíc dětí i dospělých.

- Zážitkový kurz: Zdravotník zotavovacích akcí
- Zážitkový kurz: Základy první pomoci
- Zážitkový kurz: První pomoc u dětí
- Zážitkový kurz: První pomoc v zimních horách
- Zážitkový kurz: První pomoc v letních horách
- Zážitkový kurz: Moje první ferata
- Zážitkové kurzy na míru
- Doplňkové programy na dětských táborech a dětských akcích
- Spoluorganizace konferencí se ZDrSEM
- Vydávání článků o první pomoci (Neboj se pomoci, Mýty o první pomoci...)
- Podcast toEdu