-- Agentura7 2019 -

Organizátoři táborů

  1

  2

  7

  A

  C

  Č

  D

  E

  F

  G

  H

  I

  J

  K

  L

  M

  O

  P

  R

  S

  T

  V

  Y

  Z

  HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s. - KORYČANY

  Adresa

  ZÁMECKÁ 432
  76805 KORYČANY


  Kontaktní osoba: Mgr. Kristýna Dolínková

  Kontaktní informace

  Telefon:603506997, 775093833
  E-mail:info@hipo.cz
  Web:http://www.hipo.cz
   
  Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

  Naše činnost

  Specializujeme se na dětskou rekreaci letní i celoroční, školy v přírodě a školní výlety, ale hlavně letní dětské tábory s ježděním na koni, keramikou, aerobikem a také s angličtinou. Zahajujeme 23. sezónu, každoročně připravujeme nové programy. Letos SURVIVAL a DOBRODRUŽSTVÍ V PŘÍRODĚ. Máme plně vybavený areál včetně kryté víceúčelové haly, učeben, materiální vybavení pro biologické bádání a také 35 koní připravených na ježdění začátečníků i pokročilých.  Realizované projekty

  Letní tábory pod hlavičkou Hipocentra organizujeme již 23. sezónu. Od roku 1993 jsme nestátním zdravotním zařízením pro hiporehabilitaci handicapovaných dětí, takže z našich táborů nejsou vyloučeny ani děti s postižením.
  Hipocentrum Koryčany se zapojuje do ekologické výchovy. Realizujeme projekt EXPEDICE CHŘIBY- PROJEKT EVVO, PROJEKT ZÁŽITKOVÉ EKOLOGICKÉ VÝCHOVY V TERÉNU, jehož prvky zařazujeme nenásilnou formou i do letních táborů.
  Další informace

  Hipoentrum za více jak 20 let své činnosti vybudovaklo dostatečné zázemí pro ubytování, stravování i sportovní vyžití dětí a mládeže. K dispozici je vžd\y nejméně 30 koní púřipravených pro ježdění dětí i handicapovaných.