-- Agentura7 2019 -

Organizátoři táborů

HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s. - KORYČANY

Adresa

ZÁMECKÁ 432
76805 KORYČANY


Kontaktní osoba: Mgr. Kristýna Dolínková

Kontaktní informace

Telefon:603506997, 775093833
E-mail:info@hipo.cz
Web:http://www.hipo.cz
 
Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

Naše činnost

Specializujeme se na dětskou rekreaci letní i celoroční, školy v přírodě a školní výlety, ale hlavně letní dětské tábory s ježděním na koni, keramikou, aerobikem a také s angličtinou. Zahajujeme 23. sezónu, každoročně připravujeme nové programy. Letos SURVIVAL a DOBRODRUŽSTVÍ V PŘÍRODĚ. Máme plně vybavený areál včetně kryté víceúčelové haly, učeben, materiální vybavení pro biologické bádání a také 35 koní připravených na ježdění začátečníků i pokročilých.Realizované projekty

Letní tábory pod hlavičkou Hipocentra organizujeme již 23. sezónu. Od roku 1993 jsme nestátním zdravotním zařízením pro hiporehabilitaci handicapovaných dětí, takže z našich táborů nejsou vyloučeny ani děti s postižením.
Hipocentrum Koryčany se zapojuje do ekologické výchovy. Realizujeme projekt EXPEDICE CHŘIBY- PROJEKT EVVO, PROJEKT ZÁŽITKOVÉ EKOLOGICKÉ VÝCHOVY V TERÉNU, jehož prvky zařazujeme nenásilnou formou i do letních táborů.
Další informace

Hipoentrum za více jak 20 let své činnosti vybudovaklo dostatečné zázemí pro ubytování, stravování i sportovní vyžití dětí a mládeže. K dispozici je vžd\y nejméně 30 koní púřipravených pro ježdění dětí i handicapovaných.