-- Tábor 007 (2020) -

Organizátoři táborů

  1

  2

  4

  7

  A

  B

  C

  Č

  D

  E

  G

  H

  I

  J

  K

  L

  M

  O

  P

  R

  S

  Š

  T

  V

  W

  Z

  Junák - český skaut, 2. skautský oddíl Dvojka Příbram - Příbram

  Adresa

  Žežická 193
  261 01 Příbram


  Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Vojíř

  Kontaktní informace

  Telefon:732 302 562
  E-mail:vojir.karel@gmail.com
  Web:http://www.dvojkapb.cz
   
  Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

  Naše činnost

  2. skautský oddíl Dvojka Příbram je jednou z výchovných jednotek střediska Hiawatha Příbram patřícího do organizace Junák – český skaut, největší české organizace pro výchovu dětí a mládeže, která je registrována v mezinárodních organizacích hájících ideály skautingu. Tyto organizace spojují více než 40 000 000 skautů a skautek po celém světě.

  Letní tábory jsou tradičním každoročním vyvrcholením našich celoročních aktivit, které sestávají především v pořádání celovíkendových výprav nejméně jedenkrát za měsíc, pravidelných schůzek každých týden (děti jsou rozděleny do čtyř skupin dle věkových kategorií), akcí pro veřejnost a celé řady dalších akcí.  Další informace

  Nejsme pouze volnočasovou záležitostí, ale výchovnou organizací dle zásad skautingu. Jde nám především o to, aby se z našich členů jednak stali úspěšní a samostatní lidé, zároveň však měli vytvořen kladný vztah k přírodě, uměli spolupracovat, získali nové přátele, byli zodpovědní za sebe i ostatní. Snažíme se o individuální přístup ke každému z našich členů, respektujeme jeho osobnost, ale zároveň mu pomáháme začlenit se do skupiny jeho vrstevníků.

  Naši vedoucí mají patřičnou kvalifikaci dle Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (zkoušky z pedagogiky, psychologie, bezpečnosti,...) a zároveň oprávnění zdravotníka zotavovacích akcí. Všichni naši členové vedení vykonávají svoji činnost dobrovolně a bezplatně - navíc si platí všechny náklady stejně jako děti.

  České tábory.cz > Úvodní stránka » Organizátoři letních táborů » Junák - český skaut, 2. skautský oddíl Dvojka Příbram