--Tábor007 (2019) -

Organizátoři táborů

Loukaři - Čerčany

Adresa

Havlíčkova 126
Čerčany


Kontaktní osoba: Jan Balík

Kontaktní informace

Telefon:736 444 249
E-mail:jan.balik@loukari.cz
Web:http://loukari.cz
 
Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

Naše činnost

Říkáme si Loukaři. Jsme parta lidí, která celoročně připravuje program pro děti. Když jsme před jednatřiceti lety začínali, pořádali jsme jeden třítýdenní letní tábor. Od té doby se naše činnost pořádně rozšířila.

Loukaři v současnosti připravují velké množství volnočasových aktivit pro děti i dospělé, mezi jinými dva třítýdenní letní tábory pro děti od 7 do 17 let, jeden pětidenní Babycamp pro děti do 6 let, týdenní lyžařský tábor a v průběhu roku každý měsíc alespoň jednu víkendovou či jednodenní akci.

Loukaři v současnosti připravují velké množství volnočasových aktivit pro děti i dospělé, mezi jinými dva třítýdenní letní tábory pro děti od 7 do 17 let, jeden pětidenní Babycamp pro děti do 6 let, týdenní lyžařský tábor a v průběhu roku každý měsíc alespoň jednu víkendovou či jednodenní akci.Realizované projekty

Akcí jsme každoročně uspořádali spoustu. Koukněte se na ně na stránky.

http://loukari.cz/akce.phpDalší informace

Loukaři si říkáme proto, že své tábory děláme na zelené louce uprostřed lesů. Od roku 2003 jsme doma v Kadově. Všechny stavby jsme si znovu postavili sami ze dřeva a kamenů, ale žijeme si v suchu a teple. Díky vlastní studni máme pitnou vodu, která vede do pohodlných umývárek a kuchyně. Děti bydlí ve stanech s podsadou pod spolehlivými plachtami.

Není to hotel s pěti hvězdičkami, ovšem my bychom neměnili. Loukaření věnujeme hodně času. Ale nevadí nám to. Naopak, dost nás to baví. To je to hlavní a to se za těch třicet let ani trochu nezměnilo.

A do budoucna to nemáme v plánu měnit.