--Tábory Sobeňák 2022 - Dobrý spolek -

Organizátoři táborů

  1

  2

  4

  7

  A

  B

  C

  Č

  D

  E

  F

  H

  I

  J

  K

  L

  M

  O

  P

  R

  S

  T

  V

  W

  Z

  Jitřenka Bučovice z.s. - Archlebov

  Adresa

  Archlebov 345
  59701 Archlebov


  Kontaktní osoba: Ing. Holcman Vladimír PhD.

  Kontaktní informace

  Telefon:775328169
  E-mail:vholcman@email.cz
  Web:http://www.jitrenkabucovice.cz
   
  Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

  Naše činnost

  Nezisková organizace Jitřenka Bučovice vznikla v roce 2004 a navazuje na organizaci Jitřenka, která vznikla v roce 1992. Provozujeme rekreační činnost a pořádáme letní dětské tábory s padesátiletou tradicí. Táborová činnost je zaměřena především na sport, turistiku, přírodovědu a v hezkých teplých dnech neomezeně na koupání. Za dobu existence tábora se ho zúčastnilo cca 15 000 dětí, z nichž většina náš tábor navštívila vícekrát. Dá se tedy říct, že jsme tábor již několika generací.  Realizované projekty

  V několika minulých letech postupně probíha celková rekonstrukci areálu, kde je naší snahou vybudování útulného areálu pro volnočasové aktivity dětí a mládeže. Pravidelně pořádáme 6 turnusů letních táborů v době letních prázdnin a několik jednodenních a víkendových akcí pro děti i širokou veřejnost.
  Nejvýznaměnší prvky rekonstrukce, novýá jídelna (2015), nové sociálky (2008), nové multifunkční hřiště (2015), nové chatky 19ks (2009-2016)  České tábory.cz > Úvodní stránka » Organizátoři letních táborů » Jitřenka Bučovice z.s.