-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

Organizátoři táborů

  1

  2

  4

  7

  A

  B

  C

  Č

  D

  E

  G

  H

  I

  J

  K

  L

  M

  O

  P

  R

  S

  Š

  T

  V

  W

  Z

  PS Radovánka - Liberec 6

  Adresa

  Broumovská 700
  46006 Liberec 6


  Kontaktní osoba: Honza Hošek

  Kontaktní informace

  Telefon:606090737
  E-mail:psradovanka@gmail.com
  Web:http://2018.radovanka.cz/
   
  Zobrazit tábory tohoto organizátora >>

  Naše činnost

  Kdo jsme? PIONYR, z.s. – Pionýrská skupina Radovánka byla založena v roce 1989. Pionýr má obecně přibližně 15 000 členů a patří tak k jedné z největších organizací dětí a mládeže u nás.

  Co děláme? Mezi naší pravidelnou činnosti patří pořádání pobytových akcích o víkendech, jarních a podzimních prázdninách a samozřejmě realizace letních táborů.

  Co je našim cílem? Snažíme se v dětech rozvíjet pozitivní vztah k přírodě a všemu živému kolem nás stejně jako rozvíjet utužovat přátelství našich členů. Díky našim aktivitám si děti osvojují vědění, získávají nové poznatky a dovednosti z několika tematických oblastí (tábornictví, příroda, zdravověda, tradiční a netradiční společenské, sportovní a týmové hry…).

  Kdo se věnuje dětem? Díky soustavnému vzdělávání spolku Pionýr s dětmi pracují výhradně proškolení vedoucí a instruktoři. Jsme uznanou organizací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro práci s dětmi a mládeží.  České tábory.cz > Úvodní stránka » Organizátoři letních táborů » PS Radovánka