--Tábory Sobeňák - Dobrý spolek -

Výtvarný tábor (více turnusů)   1. 7. - 14. 7. 2021 (14 dní)

Výtvarný tábor (více turnusů)
Výtvarný tábor (více turnusů)
Výtvarný tábor (více turnusů)
Výtvarný tábor (více turnusů)
Výtvarný tábor (více turnusů)
do 10 let 11-15 let chatky budova

Místo: Jihočeský kraj (Doubí u Tábora)
Pro koho: 6-15 let
Cena: 5900,- Kč
Program: Také máte doma dítě, které od malička rádo kreslí a zcela bez zábran zkouší nové výtvarné techniky (drátkuje, paličkuje, savuje, navléká korálky ...)? Letní umělecká dílna v přírodě uspokojí děti ze základních uměleckých škol a všechny děti s tvůrčí invencí.

Děti rády poznávají nové techniky a vyhledávají inspiraci pro své vlastní tvoření. Každé dítě má možnost projevit své nadání a tvořit bez zábran. Napovíme jeho uměleckému cítění a pomůžeme v hledání vlastní cesty. Určitě jej inspiruje okolní příroda a podněty od jeho nových kamarádů a dospělých výtvarníků. Necháme jej nerušeně tvořit a jen lehce napovíme, jakou techniku použít.

Byla by škoda pro malování a jiné tvoření nevyužít okolní přírodu. Pokud neprší, skoro vše se může dít venku. Zhruba 50 % doby se bude každé dítě zabývat uměleckým tvořením. Zbyde dost času na sport, koupání, soutěže, bojovky, výlety a další táborové činnosti.

Máme připraveno mnoho výtvarných činností Jejich volbu ovlivní počasí, věk dětí a v neposlední řadě i jejich nálada a očekávání.

Vaše dítě se pochlubí svými díly na závěrečné vernisáži - určitě z ní pořídíme nějaké fotky a dáme je na tento web. Každopádně si odveze své práce domů a bude se jimi moci pochlubit.
Místo odjezdu: Praha
Eldorádo z.s.
Organizátor: Eldorádo z.s.
Kontaktní osoba: A.Hupcej
Telefon: 733 387 057
E-mail: sopka.eldorado@gmail.com
Web: https://www.tabor-sopka.cz//vytvarny-tabor

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Výtvarný tábor (více turnusů)