LT Velké Skaliny 2017 -

Jazykový Tábor 007 - Poslední volná místa!   6. 8. - 15. 8. 2017 (10 dní)

Jazykový Tábor 007 - Poslední volná místa!
Jazykový Tábor 007 - Poslední volná místa!
Jazykový Tábor 007 - Poslední volná místa!
Jazykový Tábor 007 - Poslední volná místa!
do 10 let 11-15 let nad 15 let chatky příměstský celotáborová hra

Místo: Liberecký kraj (Sloup v Čechách)
Cena: 5450,- Kč (V ceně: 30 hodin s angličtinou, certifikát o absolvování, veškeré poplatky, kvalitní ubytování, strava 5x denně, odměny/výhry pro děti, kompletní pojištění, doprava, apod.)

Přihlášky zasílejte do: 1. 5. 2017

Program: ahoj, hello :-) tak už se na vás zase v létě moc těšíme :-)

Letos bude tématem tábora „Rytíři kulatého stolu“. Navštíví nás král Artuš, královna Ginevra i kouzelník Merlin. Podnikneme výpravu na tajemný Skalní hrad. Určitě zase zažijeme spoustu legrace: zábavné soutěže – třeba obchodování s anglickými poustevníky :-) , diskotéky, talentovou soutěž, vtipné rozcvičky, táboráky – zpívání a opékání buřtíků :-) . Přijedou super návštěvy. No, máš se zkrátka, na co těšit :-)

Tábory nás baví a organizujeme je již více než deset let. Jsme sehraná parta nadšených vedoucích, kteří se každý rok snaží zpříjemnit léto dětem. Každý z nás umí alespoň jeden světový jazyk. Jelikož dobře víme, jak jsou v dnešní době cizí jazyky důležité, připravujeme program tak, aby se účastníci tábora nejen skvěle bavili, ale také vylepšili své jazykové znalosti. Fotografie z minulého ročníku můžete najít na našem facebooku: https://www.facebook.com/Tabor007

Tábor je určen pro děti od 7 do 17 let. Tábor je vhodný pro jazykové začátečníky i pokročilé. V našem pestrém programu si přijdou na své starší i mladší táborníci. V ceně je ubytování v chatkách, kvalitní stravování, lékařský dozor, doprava autobusem až na místo a kompletní pojištění.

Pokud jste s námi ještě nejeli, vůbec nevadí, rádi zapojíme i nové kluky a holky, a spolehni se, že brzo budeš mít spoustu nových kamarádů. Pořádáme i akce během roku, takže s námi můžeš jet třeba na super výlet v květnu. Rytíř Lancelot nás provede místy, kde bude v létě Tábor 007, čekají nás i tygříci se kterými se budeme fotit a mnoho dalších zážitků - je to sobota 27.5, více http://tabor007.cz/akce.html

Tak se už těšte na léto :-) SEE YOU SOON IN SUMMER :-)
Vybavení: Mámě bohaté vybavení jak pro venkovní aktivity, sporty apod. Tak i pro variantu špatného počasí, fotbálek, zajímavé deskové hry apod. Nikdo se u nás zkrátka nenudí a nezáleží na tom jaké je počasí :-)
Poznámky: ›› SUPER NOVINKA ‹‹
Přijedou super návštěvy. Na druhý turnus dorazí osminásobný mistr světa ve freestyle footbag a take mistr ČR ve freestyle fotbalu. Má pro nás připravenou velkou show. No, máš se zkrátka, na co těšit :-) Uspořádá i autogramiádu. Buďte u toho!
Místo odjezdu: Praha, Mladá Boleslav
Tábor 007
Organizátor: Tábor 007
Kontaktní osoba: Bc. Karel Pátek
Telefon: 734 142 528
E-mail: info@tabor007.cz
Web: www.tabor007.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Jazykový Tábor 007 - Poslední volná místa!