-- LT Velké Skaliny 2018 -

Supertábor pro superhrdiny!   22. 7. - 29. 7. 2018 (8 dní)

Supertábor pro superhrdiny!
do 10 let 11-15 let chatky celotáborová hra

Místo: Jihomoravský kraj (RS Zátoka: Vranov nad Dyjí)
Pro koho: 5-14
Cena: 2990,- Kč (Sourozenecká sleva 150 Kč / dítě)

Přihlášky zasílejte do: 13. 7. 2018

Program: Celotáborový program se odehraje na základně, nedaleko Vranova nad Dyjí, jehož kulturní památky a okolní přírodu prozkoumáme na našich výletech, rovněž během jízdy výletním vláčkem. Spát budeme v pohodlných chatkách se zděnou (poprosíme vás, abyste svým dětem přibalili spacák) budovou a terasou, kde se budeme stravovat.

Opakovaně navštívíme koupaliště s tobogánem u Vodní nádrže Vranov, která se svými dalšími atrakcemi nabízí ideální letní zážitky.

Během tematického programu si děti budou hrát na superhrdiny, díky sbírání bodů a speciálních kartiček schopností budou vylepšovat své individuální schopnosti, které využijí při hraní celé řady tematických i volnočasových her. Celkový příběh bude inspirovanými známými komiksovými i filmovými příběhy, ve kterých superhrdinové zápolí se superpadouchy o osud světa.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný týden.
Poznámky: Více informací na našich webových stránkách: https://volnycasdeti.cz
Místo odjezdu: Brno
Volný čas dětí, z.s.
Organizátor: Volný čas dětí, z.s.
Kontaktní osoba: Milan Šimo
Telefon: 702303254
E-mail: info@volnycasdeti.cz
Web: https://volnycasdeti.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Supertábor pro superhrdiny!