LT Velké Skaliny 2018 -

Geek Camp 4. turnus   28. 7. - 4. 8. 2018 (8 dní)

Geek Camp 4. turnus
Geek Camp 4. turnus
Geek Camp 4. turnus
Geek Camp 4. turnus
11-15 let nad 15 let budova celotáborová hra

Místo: Moravskoslezský kraj (Palkovice 226)
Cena: 5450,- Kč (V ceně je sedmidenní tábor včetně ubytování, plné penze, pitného režimu, zajištění doprovodných aktivit a přítomnosti hostů - youtuberů po celou dobu akce)

Přihlášky zasílejte do: 25. 7. 2017

Program: Základní informace
Geek Camp je naprosto unikátní letní tábor zaměřený na moderní děti. Jeho specialitou je přítomnost nejméně osmi slavných youtuberů po celou dobu tábora. Na kempy jezdí například Ati, Vaďák, Stejk, Marty, Porty, Natyla, Ludio, Evil Bender, Martin Rota a spousta dalších. Mimo programu s youtubery na děti čeká i venkovní řádění na sportovištích, hraní v profesionální počítačové a konzolové herně a nebo vyzkoušení nejnovějších vychytávek, jako je virtuální realita a dílkově ovládaní roboti.

Co je na Geek Campu unikátního?
Na každém táboře je po celou dobu minimálně 8 slavných youtuberů, které můžeš osobně poznat a skamarádit se s nimi.
Poznáš spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako Ty!
Během tábora natočíš se svým týmem a vybraným youtuberem video, se kterým budete soutěžit o hodnotné ceny od RealGeek.cz a dalších partnerů.
Pečlivě připravený program přináší spoustu venkovních aktivit, ale i natáčení videí, čas strávený s youtubery a využití moderních počítačů a konzolí, kterými je tábor vybaven.

>>Další turnusy táborů<<
Geek Campy pořádáme během skoro celého léta a i o podzimních a velikonočních prázdninách. Jsou k dispozici tyto turnusy letních táborů a všechny další informace o nich najdete na našich webových stránkách www.geekcamp.eu.

První turnus - 08.-14.7.2018

Druhý turnus - 14.-21.7.2018

Třetí turnus - 21. 7. - 28. 7. 2018

Čtvrtý turnus - 28. 7. - 4. 8. 2018

Pátý turnus - 4. - 11. 8. 2018

Vybavení: Ubytování je zajištěné v reakreačním středisku, které budeme mít kompletně k dispozici. Nachází se v něm 3-6 lůžkové pokoje (většina s vlastním sociálním příslušenstvím), dále pak jídelna a několik společenských místností. Ty máme pro potřeby tábora přetvořené na dvě profesionální počítačové a konzolové herny, místnost s virtuální realitou a prostor pro setkávání a pokec. Venku se zase nachází hřiště na fotbal, basket, volejbal a tenis či nohejbal, takže určitě nebudeme pořád jen zavření u compů :)
Poznámky: Tábor je vhodný pro moderní děti, které se zajímají o tyto okruhy: youtubeři, počítače, počítačové hry, youtube, taneční hry, sport, míčové hry a zážitky.
Místo odjezdu: Praha nebo Ostrava
Internet Ninjas s.r.o.
Organizátor: Internet Ninjas s.r.o.
Kontaktní osoba: Tereza Barteková
Telefon: 602344181
E-mail: tereza@thar.cz
Web: http://geekcamp.eu

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Geek Camp 4. turnus