LT Velké Skaliny 2019 -

Star Wars: Mladí rytíři Jedi   6. 7. - 13. 7. 2019 (8 dní)

Star Wars: Mladí rytíři Jedi
do 10 let chatky budova celotáborová hra

Místo: Jihomoravský kraj (RS zátoka)
Pro koho: 5-10
Cena: 3490,- Kč (150 Kč / dítě sourozenecká sleva)

Přihlášky zasílejte do: 31. 5. 2019

Program: Milí rodiče,

mají vaše děti rády Hvězdné války? Tak to je galaxie potřebuje! Pošlete je na tábor od 6. do 13. července a na základně nedaleko Vranovské přehrady budou mít příležitost stát se rytíři Jedi, a pokud porazí Darth Vadera, zachrání tak celou galaxii! Během oblíbené tematiky prožijí unikátní příběh ze světa Hvězdných válek, který je vtáhne stejně, jako by se staly postavami ze známých filmů. Čeká na ně výcvik v různých profesích, které k Hvězdným válkám patří, včetně šermu se světelnými meči. Během tematických her budou putovat celým vesmírem a poznávat nové světy, účastnit se bitev se stříkacími pistolemi, ale ani oblíbené volnočasové hry, návštěvy vranovské pláže, vycházky do přírody a diskotéky je nenechají na chvilku vydechnout.

Kamarádská atmosféra tábora, zkušení vedoucí v tematických rolích, profesionální kostýmy a pohodlná základna poskytující vše potřebné umožní dětem prožít zábavné dobrodružství, na které nezapomenou.

Děti ještě nikdy nebyly blíž k tomu, aby zažily, jaké to je bojovat na světlé straně Síly kdysi dávno v jedné předaleké galaxii...
Místo odjezdu: Brno
Volný čas dětí, z.s.
Organizátor: Volný čas dětí, z.s.
Kontaktní osoba: Milan Šimo
Telefon: 702303254
E-mail: info@volnycasdeti.cz
Web: https://volnycasdeti.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Star Wars: Mladí rytíři Jedi