Hry a hlavolamy 2018 -

Podzimní prázdniny - Madagascar II.   26. 10. - 30. 10. 2018 (5 dní)

Podzimní prázdniny - Madagascar II.
Podzimní prázdniny - Madagascar II.
Podzimní prázdniny - Madagascar II.
Podzimní prázdniny - Madagascar II.
Podzimní prázdniny - Madagascar II.
11-15 let budova celotáborová hra

Místo: Olomoucký kraj (MAYA ve Zlatých Horách)
Pro koho: 7-15 let
Cena: 2100,- Kč (Dopravu na letní tábor a zpět, ubytování, stravování 5x denně včetně celodenního pitného režimu, kompletní programovou náplň, pojištění, vstupné při výletech do muzeí, na rozhlednu apod., rekvizity, ceny za soutěže, animátory. V průběhu tábora bude na web)

Přihlášky zasílejte do: 25. 10. 2018

Program: Lev Alex, zebra Marty, žirafák Melman a hrošice Glorie jsou zpět spolu s tučňáky, králem Jelimánem a Morrisem! Po idylické dovolené na Madagaskaru, se naši kamarádi rozhodnou vrátit zpět do New Yorku. S pomocí tučňáků opraví letadlo a vydají se na zpáteční výpravu do zoo. Bohužel jim dojde palivo a tak nouzově přistanou v zemi, která byla kdysi jejich domovem – Africe. Shodou okolností v místech, odkud pochází Alex a jeho rodina. Zatímco se kamarádi uchýlí mezi své druhy, nečekané rodinné štěstí naruší záludný lev Makunga, který prahne po moci nad lví smečkou. Podlými intrikami se snaží Alexe znemožnit v očích ostatních, což se mu nakonec podaří, až je Alex s jeho rodinou vyhoštěn ze smečky. Také Marty, Melnam a Glorie zjišťují, že život v divočině není to pravé ořechové. Situaci komplikuje nedostatek vody, která z ničeho nic zmizela. Co víc, v Africe se objevili turisté, kteří mají zálusk nad Alexovou hlavu.
Dokážou naší hrdinové přežít v nelítostné Africe? Najde Alex v sobě pravého lva a dokáže zajistit vodu pro všechny zvířata? Vyřeší se milostná patálie mezi Melmanem a Glorií? Tohle a mnoho dalšího se dozvíte, když pojedete s námi na podzimní prázdniny.

Po roce jsou zpět ty nejlegendárnější podzimky, co světlo světa spatřily. Po roce budete moct opět zažít dobrodružství ve Zlatých Horách v podzimních časech. Přidejte se k nám a zažijte Afriku ve Zlatých horách. Celým dobrodružstvím Vás budou provázet Vaši boží vedoucí v čele s náčelníky Smekim a Wojtou.
Poznámky: Kapacita 50 míst, již obsazeno: 27
Místo odjezdu: Ostrava,Opava, Krnov
Dětská agentura
Organizátor: Dětská agentura
Kontaktní osoba: Petr Karlee
Telefon: 553770777
E-mail: tabor@detska-agentura.cz
Web: http://www.detska-agentura.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Podzimní prázdniny - Madagascar II.