-- CK Sindibád - Pro bližší informace klikni :-) -

Zimní tábor 2020 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory   23. 2. - 1. 3. 2020 (8 dní)

Zimní tábor 2020 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory
Zimní tábor 2020 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory
Zimní tábor 2020 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory
Zimní tábor 2020 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory
Zimní tábor 2020 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory
do 10 let 11-15 let budova

Místo: Plzeňský kraj (Špičák - Železná ruda)
Pro koho: 6-16 let
Cena: 4900,- Kč (V ceně je lyžařský výlet do areálu Hogenbogen, doprava z Prahy a Plzně, ubytování, strava, program. Sleva pro druhého sourozence.)
Program: Sněhové dobrodružství pro kluky a holky od 6 do 15 let. Nezáleží na jejich lyžařské zdatnosti. Zimní tábor je šitý na míru jak začínajícím tak zdatným lyžařům. S profi instruktory se každý zlepší.

Zimní tábory (jarní tábory) jsou především o lyžování. Lyžujeme především v areálu Špičák u Železné rudy, Jeden si zajedeme i do Grosser Arberu, vyhlášeného areálu na druhé straně hranic.

V zahajovací den účastníky přiřadíme do družstev podle lyžařské zdatnosti (začátečníci-mírně pokročilí-pokročilí-zdatní lyžaři). V průběhu kurzu se zařazení do družstva může změnit v závislosti na osobním zlepšení lyžaře.
Všichni, bez ohledu na výkonnost, se mohou účastnit večerního lyžování, případně běhu na lyžích a jiných vykutálených her.
Naši lyžařští instruktoři tě mohou naučit klasické a sjezdové lyžování. Mezi jejich speciality patří race carving, body carving, závodní lyžování, skoky na lyžích a pokročilé techniky sjezdu jako je třeba skákaný oblouk. Můžete být bez obav, naučíme lyžovat každého. Záleží jen na tobě, co vše budeš chtít umět a s čím se budeš chtít po táboře pochlubit kamarádům.

Pokročilí a zdatní lyžaři lyžují naplno dopoledne i odpoledne na obtížnějších sjezdovkách. Pro zájemce také večerní lyžování na osvětlené sjezdovce. Pořízení videozáznamu pro zlepšení stylu ježdění - ve spolupráci s kvalifikovaným instruktorem.

Začátečníci a mírně pokročilí lyžaři mají intenzivní výuku lyžování dopoledne a také odpoledne podle zájmu a únavy. Zpočátku na kratších a mírnějších svazích, postupně na náročnějších, v závislosti na osobním pokroku každého lyžaře. Zlepšení lyžařské zdatnosti je u kategorie začátečníků a mírně pokročilých nejvíce pozorovatelné.

Doprovodný program

Kromě večerního lyžování (třeba v noční košili) patří k zimním táborům všelijaké dovádění na sněhu, ve sněhu nebo pod sněhem, stavění sněhuláků a podobných výtvorů.
Dále výlety do okolí po horských hřebenech.

Hry v místnosti dovádivé, stmelující, zábavné nebo uklidňující (třeba deskové hry). Kreativní činnosti pro jednotlivce podle vlastní volby (výtvarničení, výrobky z fima, výroba masky apod.).

Internetové zpravodajství a elektronické dopisy. Denní příděl zpráv a fotografií účastníků najdete na našich stránkách. Rodiče budou mít během kurzu každodenní možnost posílat e-mailové dopisy svým dětem.

Sleva: sourozenecká pro druhého a další sourozence.
Místo odjezdu: Praha, Plzeň
Eldorádo z.s.
Organizátor: Eldorádo z.s.
Kontaktní osoba: A.Hupcej
Telefon: 733 387 057
E-mail: sopka.eldorado@gmail.com
Web: https://www.tabor-sopka.cz/zimni-tabor

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Zimní tábor 2020 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory