-- Agentura7 2019 -

Velikonoce na Monínci   17. 4. - 21. 4. 2019 (5 dní)

Velikonoce na Monínci
Velikonoce na Monínci
do 10 let 11-15 let vhodné pro handicapované

Místo: Jihočeský kraj (Kroužky nad Moníncem)
Cena: 3170,- Kč (pro stávající klienty sleva 200 Kč)

Přihlášky zasílejte do: 11. 4. 2019

Program: Je vám líto, že se velikonoční zvyky postupně vytrácí? Že si vaše děti nevyzkouší typické české tradice? Tak to jste na správném místě, na Monínci totiž zvyky pečlivě dodržujeme!

Pojeďte s námi na velikonoční tábor do našeho krásného areálu! Děti si upečou a ozdobí velikonoční perníčky, na Velký pátek se vydají hledat poklad a také zažehneme magický velikonoční oheň! Nezapomeneme ani na pletení pomlázek, barvení vajíček a také to pořádně rozjedeme na velikonočním karnevalu. Nejenže děti seznámíme s českými tradicemi, také se podíváme, jak probíhají Velikonoce v cizině! Navštívíme Velikonoce v Anglii, Francii, USA, Španělsku, Mexiku a také v Německu.

Na závěr společně s dětmi dokonce postavíme májku! Děti se vám tak před Velikonočním pondělím vrátí plně připravené a natěšené!
Vybavení: Krytá tělocvična, venkovní hřiště, venkovní kryté učebny, vnitřní společenské prostory, vodní skluzavka a mnoho dalšího, prostě plně zařízený areál v přírodě připravený na skvělé letní tábory :)

Důležité je zmínit také naší kuchyni, na kterou jsme velmi pyšní. Letos u nás dokonce byl na návštěvě kuchař z prestižní pražské restaurace. Na přání jsme schopni vařit i vegetariánsky, bezlepkově či bezlaktózově.
Poznámky: https://krouzkynadmonincem.krouzky.cz/vikendovky?druh=V%C3%ADkendovka
Místo odjezdu: Praha 11
KROUŽKY, o.p.s.
Organizátor: KROUŽKY, o.p.s.
Kontaktní osoba: Ing. Denisa Matušková
Telefon: 608995523
E-mail: tabor@krouzky.cz
Web: www.krouzkynadmonincem.krouzky.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Velikonoce na Monínci