--Tábor007 (2019) -

Tábor pro rodiče s dětmi - Australská Dlažka   10. 8. - 17. 8. 2019 (8 dní)

Tábor pro rodiče s dětmi - Australská Dlažka


Místo: Vysočina (Žirovnice)
Pro koho: 3-99
Cena: 3883,- Kč (Sleva: 200,- pro děti. 200,- pro členy Duha Klubu Dlažka)
Program: DLAŽKA JEDE DO AUSTRÁLIE! TÝDEN SNŮ! VELKÝ VÝLET! ČEKAJÍ NA NÁS POUŠTĚ, BAŽINY, SAVANY - LOVECKÉ LOKALITY, KAM SE NORMÁLNĚ NEDOSTANETE! KROKODÝLI I KLOKANI, KOALA I JEŽURA. TY NEJTEMNĚJŠÍ BUŠE, NOČNÍ STÍNY A OBŘAD OHNĚ! VELIKÉ JIŽNÍ SLUNCE PŘES DEN I VELKÉ VLNY A SURFY! ANO, JEDEME TAM!

Australané jsou hraví! Původní Aboriginci jsou ti nejlepší! Milují přírodu! Napodobí zvuky zvířat, ale dokážou i zahrát na nástroj snů didgeroodoo! Jsou obratní při lovu i při sportu, při tanci i při práci! Po celý den se smějí, jsou hrdí i tvrdí - borci! A tak zveme vás k návštěvě snů za těmito i jinými Australany! Vás malé i velké dobrodruhy na výlet snů s Dlažkou. Všechny zážitky máte v ceně, to vše zažijete na našem táboře. Ne, nekupujte letenky, nemusíte se očkovat … Stačí jen přijet!

Program: 7:30 Dobrovolná rozcvička 8:00 Snídaně Dopoledne 9-12:00 Děti – vycházka s hrami Dospělí sport (ringo, rugby, kriket, frisbee, surfing …) nebo volný program 12:00 Oběd, poté volno 14:30 Austrálie aneb hra a poté typické australské sporty či stolní hry dle vlastního výběru 18:30 Večeře a poté volný program 20:00 Večerníček pro malé i velké 22:00 Večerka děti (od 21:30 příprava na spánek) 22:00 Program pro dospělé. Speciality: Táborák, středa volný den (výlet dle výběru – Pelhřimov, Telč či jen tak pěšky po okolí), taneční večer ...

Místo: Základna Duhy Častoboř Žirovnice
Ubytování: Chatky po třech či čtyřech. Spacáky vezměte vlastní, případně i polštářek či prostěradlo).
Strava: 5 x denně australské speciality (co si ulovíš?) od našich australských hvězd Jitky, Lenky a Lízy
S sebou: Vše potřebné k životu a hlavně lovu!
Organizátor: Duha Klub Dlažka Přerov
Kontaktní osoba: Alice Šrámová
Telefon: 733395716
E-mail: dlazka@dlazka.cz
Web: http://www.dlazka.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Tábor pro rodiče s dětmi - Australská Dlažka