-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

Tábor 007 - klasický tábor s angličtinou   18. 8. - 27. 8. 2019 (10 dní)

Tábor 007 - klasický tábor s angličtinou
do 10 let 11-15 let celotáborová hra

Místo: Liberecký kraj (Sloup v Čechách)
Cena: 5750,- Kč
Program: Chystáme super tábor - anglický gentleman Willy Fog s přáteli, indická princezna, jízda na koních, soutěže, sporty, tanec, zábava, kamarádi a super zážitky. Můžeš si to s námi zkusit i na jeden den. V květnu bude výlet. Bye :)
Vybavení: Ahoj, hello :-) tak už se na vás zase v létě moc těšíme :-)

Tábor 007 is ready:) Z důvodu velkého zájmu jsme pro rok 2019 připravili hned 3 turnusy tábora. Letošním tématem je Cesta kolem světa za 80 dní. Program bude jako vždy bohatý. Budeme soutěžit, sportovat, putovat za dobrodružstvím, zpívat u táboráku a spoustu dalších věcí. Užijeme si zkrátka super léto a navíc procvičíme angličtinu zábavnou formou. Podrobnosti o letním Táboře 007 najdete na našem webu (www.tabor007.cz).

Kdo se chce s námi vidět už před létem, může s námi vyrazit na jednodenní výlet v květnu. Prozkoumáme okolí místa, kde v létě bude tábor, dozvíme se o sázce anglických gentlemanů a možná potkáme i Willyho Foga nebo některého z jeho přátel. :-)

Ještě jste s námi na žádné akci nebyli? Rádi přivítáme nové táborníky a věříme, že se jim bude s námi líbit, tak jako všem, kteří s námi již jezdí. Na začátku se hned všichni seznámíme a na konci tábora bude každý odjíždět nejen se spoustou super zážitků, ale také s mnoha novými kamarády. Pokud plánujete, že Vaše dítě pojede na tábor úplně poprvé, uděláme maximum pro to, aby ten první zážitek byl opravdu příjemný. Program máme od rána do večera, takže na žádné stýskání si ani nevzpomene, a pokud bude nějaký smutek, tak jedině z toho, že už tábor končí :-) Nováčkům doporučujeme vyrazit s námi na jednodenní výlet v květnu. Mají šanci poznat další děti (a také vedoucí) a pak na táboře už někoho znají.

Tábory nás baví a organizujeme je již více než patnáct let. Jsme sehraná parta nadšených vedoucích, kteří se každý rok snaží zpříjemnit léto dětem. Rádi organizujeme akce i přes rok. Fotografie z minulého ročníku Tábora 007 i dalších akcí můžete najít na našem Facebooku.
Místo odjezdu: Praha, Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Kosmonosy, Doksy, Česká Lípa
Tábor 007
Organizátor: Tábor 007
Kontaktní osoba: Martin Rey
Telefon: 734 142 528
E-mail: info@tabor007.cz
Web: www.tabor007.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Tábor 007 - klasický tábor s angličtinou