-- LT Velké Skaliny 2020 -

Podzimní prázdniny - Madagascar III.   25. 10. - 30. 10. 2019 (6 dní)

Podzimní prázdniny - Madagascar III.
Podzimní prázdniny - Madagascar III.
Podzimní prázdniny - Madagascar III.
Podzimní prázdniny - Madagascar III.
Podzimní prázdniny - Madagascar III.
budova celotáborová hra

Místo: Olomoucký kraj (MAYA ve Zlatých Horách)
Pro koho: 7-15 let
Cena: 2400,- Kč (Dopravu na letní tábor a zpět, ubytování, stravování 5x denně včetně celodenního pitného režimu, kompletní programovou náplň, pojištění, vstupné při výletech do muzeí, na rozhlednu apod., rekvizity, ceny za soutěže, animátory, fotodokumentace)

Přihlášky zasílejte do: 24. 10. 2019

Program: Rafinovaným tučňákům se pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo a tak si vyrazili z Afriky užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana na palubu ale nevzali, což čtveřici donutí za nimi doplavat Středozemním mořem. Zjevení divokých, i když přátelských šelem v tomto evropském městě zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol vyřešit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka na odchyt zvířat, která se je snaží za každou cenu dostat. Po divokém setkání se jim nakonec podaří nachvíli před agentkou uniknout. V Africe by se schovali snadno, ale na civilizovaném světadíle to není tak jednoduché. Aby nebyli příliš nápadní, připojí se ke kočovnému cirkusu, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte… Toto rozhodnutí bude stát Martyho, Melamana, Glorii a Alexe ještě spoustu patálií.

Staňte se i vy cirkusáky, kteří zažívají stejné trable jako naše slavná čtyřka. Naučte se cirkusové kousky, o kterých se vám ani nesnilo. Ponořte se naposled do kouzelného světa Madagaskaru a zažijte dobrodružství, které vyvrcholí právě ve Zlatých Horách.

Spanilou jízdou po Evropě Vás provedou zkušení borci Wojta a Davos společně s bandou BOŽÍCH vedoucích.
Poznámky: TÁBOR PLNĚ OBSAZEN, PŘIHLÁŠKY JEN PRO NÁHRADNÍKY
Místo odjezdu: Ostrava,Opava, Krnov, vlastní
Dětská agentura
Organizátor: Dětská agentura
Kontaktní osoba: Tereza Šupíková
Telefon: 553770777
E-mail: info@detska-agentura.cz
Web: http://www.detska-agentura.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Podzimní prázdniny - Madagascar III.