-- Tábor 007 (2020) -

Dětský tábor Plátěnka   31. 7. - 14. 8. 2021 (15 dní)

Dětský tábor Plátěnka
do 10 let 11-15 let stany

Místo: Liberecký kraj (Splzov - Železný Brod)
Cena: 4500,- Kč (Cena pobytu zahrnuje pojištění, ubytování, stravování včetně bezlepkových diet, pedagogický a zdravotnický dozor všech účastníků tábora dle platných legislativních norem, vztahujících se na dětské tábory.)

Přihlášky zasílejte do: 30. 5. 2021

Program: Děti zde mohou prožít nezapomenutelných
14 dní, které jim vyplníme pestrým programem. Originální hry, sport, turistika, koupání, nocování v přírodě, večerní táboráky s kytarou, diskotéky, poznávání nových přátel i první letní lásky – to vše a mnohé další čeká na děti v klasickém letním táboře, který splňuje všechny hygienické normy.
Vybavení: Tábor Plátěná osada leží při břehu Jizery u obce Splzov, 3 km od Železného Brodu a 5 km od Malé Skály, tudíž v samém srdci Českého ráje! Okolní krásná příroda je tak ideální prostředí k rozličným hrám a také legendárním výletům. Než se však pustíme do výčtu činností, které se na Plátěnce odehrávají, povězme si pár slov k areálu.

Děti bydlí po dvou ve stanech s podsadou. Pokud to jde, ve výběru spolubydlících vycházíme dětem a rodičům vstříc, takže se kamarádi a kamarádky nebojte, že byste byli rozpojeni.
Režim táborového dne

Jídla si děti užijí pětkrát denně, přičemž hladové krčky se samozřejmě nezalknou hlady ani mimo vydávací časy. Kuchařovy dobroty jsou mlsány pod krytou venkovní jídelnou. V areálu jsou samozřejmě i sociální zařízení, kuchyně, či Jiskra - budova, která nám dává pocit sucha a tepla v časech deštivých. V časech slunných jsou pak hojně využívány travnatá sportoviště, písčité hřiště na beach, při táborácích okolí ohniště. Velké oblibě se těší přístav, kde kotví kanoe a další vodní plavidla.
Poznámky:
hlásit se můžete: www.ddmnovybydzov.cz (sekce tábory)
Místo odjezdu: doprava vlastní
Organizátor: Dům dětí a mládeže, Nový Bydžov
Kontaktní osoba: Bc. Lenka Drobná
Telefon: 778 521 829
E-mail: ddm.drobna@novybydzov.cz
Web: ddmnovybydzov.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Dětský tábor Plátěnka