-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ tábor v Alpách   18. 2. - 22. 2. 2020 (5 dní)

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ tábor v Alpách
LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ tábor v Alpách
LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ tábor v Alpách
LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ tábor v Alpách
LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ tábor v Alpách
11-15 let nad 15 let rodina s dětmi budova

Místo: zahraničí (Schladming-Dachstein / Planai)
Cena: 8970,- Kč (V ceně tábora: Snídaně + večeře včetně nápojů, ubytování, doprava včetně denní dopravy do lyžařského centra, lyžařští vedoucí, zdravotní dozor, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku. V ceně tábora není: Jídlo a pití do autobusu, snídaně první den )

Přihlášky zasílejte do: 13. 2. 2020

Program: Lyžařské tábory jsou určeny pro pokročilé lyžaře, kteří chtějí o jarních prázdninách vyrazit za kvalitním lyžováním – 4 dny na lyžích v tomto středisku vydá za týdenní lyžování v českých horách, navíc bez front a v moderních lanovkách. Tábor je určen pro pokročilé lyžaře, tedy děti, které sjedou červené sjezdovky. Tábor není určený pro začátečníky. Je zapotřebí, aby účastníci tábora byly alespoň pokročilí lyžaři. Tedy aby se uměli sami obléci do lyžařské výstroje (včetně lyžáků), sami se uměli upnout do lyžařského vázání, uměli jezdit na vleku a v případě pádu byli schopni se sami zvednout. Na těchto akcích se vždy sejde skvělá parta dětí i vedoucích, lyžařské tábory v Alpách patří mezi velmi oblíbené.
Jako večerní program pak přicházejí v úvahu stolní hry či relaxace na penzionu a v jeho nejbližším okolí.

Akce se mohou zúčastnit i dospělí, kterým poskytujeme shodné služby jako táboru, a to včetně rodin s dětmi. Rodiče mohou denně zdarma umístit své dítě do některého z oddílu, kde se o něho postarají naši vedoucí či lyžařští instruktoři.

Ve večerních hodinách odjíždíme z Prahy na noční cca 7mi hodinovou jízdu do alpské oblasti Schladming-Dachstein / Planai. Cesta, při které je možno sledovat video, je po cca 3 hodinách prokládána zastávkami u čerpacích stanic. Následující 4 dny strávíme na sjezdovkách. Poslední den v pozdních odpoledních hodinách odjíždíme do ČR tak, abychom byli před půlnocí v Praze.
Vybavení: Ubytování: Horský penzion v Großsölku, 4-6 lůžkové apartmány, 2-3 lůžkové pokoje, sociální zařízení, balkon, WiFi, TV, krb.
Strava: Snídaně přímo na penzionu. Oběd individuální na lyžařském svahu. Večeře opět na penzionu.
Doprava: Podle počtu účastníků je doprava na lyžařské tábory zajišťována moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky.
Zimní sezóna v této oblasti se vyznačuje absolutní spolehlivostí sněhu od října do května a zaručuje nejlepší zimní sportování na širokých sjezdových tratích lyžařského střediska. Výhodou jsou severní orientace svahů a nezvykle výkonné zasněžování sjezdovek. Fantastické výhledy ve výšce 2.000 metrů nad mořem a lesklý přírodní sníh jsou jedinečné. To vše je garantem skvělých možností zimních sportů na lyžařském táboře v Schladming-Dachstein / Planai.

Samozřejmostí je množství restaurací a barů na sjezdovkách. Chutné pokrmy z mezinárodní a typické rakouské kuchyně poskytují energii na lyžování. Oběd zakoupíme právě v těchto restauracích, kde si i společně dopřejeme polední pauzu. Pro případ potřeby jsou zde i půjčovny a opravny lyžařské výzbroje. Naši vedoucí jsou jazykově vybaveni tak, aby vždy dokázali dětem s jakýmkoliv problémem pomoci.

Cena čtyřdenní permanentky je 224 € pro dospělé, 168 € pro teenagery narozené v roce 2001-2003 a 112 € pro děti narozené po roce 2004 včetně.

Poznámky: Lyžařské středisko v Schladming-Dachstein poskytuje dostatek prostoru k vyžití pro lyžaře všech kategorií. Středisko se často nazývá také Schladming-Planai, či zkráceně jen Planai. Oblast Planai sdružuje čtyři vzájemně propojené lyžařské vrcholy Hauser Kaibling, Hochwurzen, Reiteralm a Planai. Nejvyšší bod lyžařského střediska se nachází v nadmořské výšce 1894 metrů nad mořem.

Lanovky patří k největším plusům střediska. Ve srovnání s jinými velkými alpskými středisky jsou totiž ty nejlepší sjezdovky pokryty nejpohodlnějšími, nejrychlejšími a nejkapacitnějšími lanovkami. To urychluje provoz na sjezdovkách a v neposlední míře poskytuje lyžařům dostatečný (až neobvyklý) komfort. Lyžaři jistě ocení vyhřívané polstrované sedačky, automatické otevírání zábran a krytů nebo speciální zábrany pro děti.

V roce 2013 zde proběhlo mistrovství světa v alpském lyžování. Zdejší skiareál je také pravidelným pořadatelem závodů Světového poháru v alpském lyžování. V sezóně světového poháru 2011/2012 hostilo středisko finále světového poháru. Středisko patří mezi Top 5 lyžařských regionů v Rakousku.
Místo odjezdu: Praha
SINDIBÁD cestovní kancelář spol s r.o.
Organizátor: SINDIBÁD cestovní kancelář spol s r.o.
Kontaktní osoba: Irena Koberová
Telefon: 777883434
E-mail: ck@sindibad.cz
Web: http://www.sindibad.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ tábor v Alpách