-- CK Sindibád - Pro bližší informace klikni :-) -

Šermířský tábor v Náměšti nad Oslavou   6. 8. - 15. 8. 2021 (10 dní)

Šermířský tábor v Náměšti nad Oslavou
Šermířský tábor v Náměšti nad Oslavou
Šermířský tábor v Náměšti nad Oslavou
Šermířský tábor v Náměšti nad Oslavou
Šermířský tábor v Náměšti nad Oslavou
do 10 let 11-15 let nad 15 let chatky celotáborová hra

Místo: Vysočina (LDT JISKRA, Velké Pole 47, Náměšť nad Oslavou 675 71, okres Třebíč)
Pro koho: 8-18
Cena: 4590,- Kč (Základní cena tábora zahrnuje: Ubytování, strava (6x denně) a pitný režim, odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, ceny a diplomy, DPH. )
Program: Pokud chceš na vlastní kůži prožít dobrodružství z dob mušketýrů, římských legionářů či gladiátorů, pak tu máme právě pro tebe šermířský tábor v Náměšti, který pořádáme již od roku 2014.
Na tomto táboře se můžeš naučit veškeré základní šermířské dovednosti, jakými jsou postoje, pohyb nohou a těla, práce a dovednost s chladnými i dřevěnými zbraněmi, kryty, výpady, základní seky, úhyby a v neposlední řadě i nezbytné kaskadérské základy.
Chceš-li tedy právě ty po prázdninách kamarády ohromit novými šermířskými dovednostmi, zapojit se do profesionálních i amatérských šermířských souborů, které hostují po republice, pak máš jedinečnou šanci prožít nezapomenutelných 10 dní pod taktovkou legendy českého šermu Václava Lukse. To vše bude završeno velkým vystoupením při závěrečném společném Galavečeru, ve kterém spolu s divadelním táborem zinscenujete příběh pro všechny ostatní děti a vedoucí.
Hlavní vedoucí Šermířského tábora
Václav Luks patří k legendám českého šermu a televizní či filmové tvorby. Vystudoval Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy a dále pracoval jako asistent produkce a režie Hlavní redakce dramatické výroby zábavných pořadů. Od roku 1984 působil jako vedoucí oddělení komedií, na které navazovala od roku 1992 pozice vedoucího Archivu komedií a zábavy.
V roce 2002 se stal producentem, zakladatelem a principálem divadelního spolku CD 2002. Tento spolek mající ve svém repertoáru například hry Hrbáč, Pes Baskervillský, Dracula či Tři Mušketýři, objel křížem krážem celou republiku a v jeho řadách se objevilo mnoho známých a kvalitních českých herců.
V areálu LDT Jiskra Náměšť pořádáme současně několik táborů s různým zaměřením. Snažíme se o to, aby děti netrávily čas pouze ve svém oddíle, ale aby se setkávaly i s dětmi z ostatních táborů. Mezi dětmi probíhá interakce zejména v odpoledním klidu a na večerním programu.

Kolektivní sporty: Máme připraveno spoustu kolektivních her a soutěží pro celý tábor. Nebude chybět fotbal, volejbal, ani plavání. K dispozici máme dvě hřiště a velký bazén.

Hry, soutěže, relax a zábava: Jako na každém správném táboře ani u nás nebudou chybět celotáborové hry a plno soutěží. Odpoledne je vyhrazeno především sportovním aktivitám a koupání v bazénu.

Večerní program: Každý večer je na výběr z několika aktivit od bláznivých show přes diskotéky, scénky vedoucích i dětí, až po táboráky a sportovní turnaje. Poslední večer každého turnusu nás čeká prodloužený program, kde děti mohou předvést, co se na táboře naučili. Budeme vyhlašovat vítěze táborových soutěží a disciplín, rozdávat ceny oddílům i jednotlivcům.
Poznámky: Děti jsou ubytovány v chatkách, zrekonstruované sociální zařízení je umístěno v samostatné budově. Strava je zajištěna 6x denně včetně celodenního pitného režimu. Na tábor přijímáme děti s bezlepkovou dietou, vegetariány, vegany a děti s různým omezením ve stravě. Informace o požadavcích na úpravu jídelníčku prosím uveďte do poznámky v přihlášce na tábor nebo nás kontaktujte e-mailem.
Místo odjezdu: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice, Humpolec, Bratislava
Agentura7.cz
Organizátor: Agentura7.cz
Kontaktní osoba: kancelář
Telefon: 774718496
E-mail: info@a7camps.cz
Web: http://agentura7.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Šermířský tábor v Náměšti nad Oslavou