--Tábory Sobeňák 2022 - Dobrý spolek -

Klasický tábor Bezdružice   1. 7. - 10. 7. 2022 (10 dní)

Klasický tábor Bezdružice
Klasický tábor Bezdružice
Klasický tábor Bezdružice
Klasický tábor Bezdružice
Klasický tábor Bezdružice
do 10 let 11-15 let nad 15 let budova celotáborová hra

Místo: Plzeňský kraj (Tábor Bezdružice Letní tábor JITŘENKA, 349 53 Bezdružice)
Pro koho: 6-18
Cena: 5990,- Kč (Základní cena tábora zahrnuje: Ubytování, stravu (6x denně) a pitný režim, odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, DPH. Základní cena nezahrnuje: Dopravu smluvními autobusy (je možné si přiobjednat v přihlášce), cestovní a úrazové pojištění, příp)
Program: Klasický tábor je jedním z nejoblíbenějších z naší nabídky táborů. Každého turnusu se účastní v průměru 30 dětí různého věku a zájmů. Námi doporučený věk účastníků je 6 až 18 let.

Na tomto táboře je dětem v rámci dopoledního programu nabídnuto hned několik aktivit od pohybových, přes herní až po výtvarné. Každý účastník si zvolí právě tu, která ho nejvíc zaujala.
Dopolední program probíhá cca 3 hodiny a děti si volí z níže uvedených aktivit:
• Výtvarné a pracovní dílny – batikování, šití, kašírování atd.
• Sport – fotbal, volejbal, přehazovaná, vybíjená, nohejbal, softball, basketbal, ping pong, stolní fotbálek, pétanque, kriket, florbal atd.
• Výuka táborových dovedností – zdravověda, Morseova abeceda, vázání uzlů, poznávání turistických značek, topografie a práce s buzolou
• Výlety do okolí
• Deskové hry
• Šipkovaná
• Střelba na terč
• Sportovní a vědomostní olympiáda

V areálu pořádáme současně několik táborů s různým zaměřením a klasický tábor je jedním z nich.
Odpoledne se koná celotáborová hra společná pro všechny typy táborů. Děti jsou do oddílů rozděleny tak, aby mezi sebou mohly rovnocenně soutěžit, a při té příležitosti navazují nová přátelství s dětmi z jiných táborů a prohlubují své dovednosti nabyté během dopoledního programu.
Interakce s dětmi z ostatních oddílů probíhá také v odpoledních klidu a na večerním programu, který tvoří diskotéky, soutěže, táborák, vystoupení vedoucích a dětí.
Otevřené hodiny: Odpoledne je vyhrazeno 90 minut, během kterých se děti mohou zapojit do aktivit jiných typů táborů, jako jsou taneční, výtvarné a dramatické lekce nebo sportovní aktivity. Například děti z anglického tábora si mohou jít během otevřené hodiny zasportovat nebo zatančit apod.
Večerní program: Hlavní večerní program se každý den liší, za chladných večerů probíhá v jídelně a za hezkého počasí venku v areálu. Je plný bláznivých show, diskoték, scének vedoucích i dětí, sportovních aktivit, nebude chybět opékání buřtů, letní kino a spousty další legrace. Poslední večer každého turnusu nás čeká prodloužený program, kde děti mohou předvést, co se na táboře naučily. Budeme vyhlašovat vítěze celotáborové hry, vítěze nejuklizenějšího pokoje a rozdávat ceny společně s diplomy.

Poznámky: Táborové středisko se nachází přibližně 1 km od města Bezdružice. V malebné, zalesněné krajině nedaleko Nezdického potoka jsou ideální podmínky pro všechny táborové hry, letní aktivity a spoustu zábavy.

Areálu dominuje hlavní budova, která slouží nejen jako jídelna, ale také místo pro společné táborové aktivity. Účastníci jsou ubytováni v dřevěných chatkách po čtveřicích a odvážnější po dvou ve stanech s podsadou. Toalety i sprchy jsou standardní a nachází se v budově.

V táboře je hned několik hřišť, zahrát si tak můžeme například beachvolejbal nebo se vyřádit na fotbalovém hřišti. Ve vzdálenosti přibližně 300 m od areálu je pak veřejné koupaliště.
Místo odjezdu: Praha, Plzeň, Písek, České Budějovice
Agentura7.cz
Organizátor: Agentura7.cz
Kontaktní osoba: kancelář Olomouc
Telefon: 774718496
E-mail: tabor@agentura7.cz
Web: http://agentura7.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Klasický tábor Bezdružice