-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

Divadelní tábor   15. 8. - 22. 8. 2020 (8 dní)

Divadelní tábor
11-15 let nad 15 let

Místo: Moravskoslezský kraj (Spálovský mlýn)
Cena: 3690,- Kč (Možno využít slevy dle webu)

Přihlášky zasílejte do: 30. 6. 2020

Program: Již třetí ročník divadelního tábora je tady. Rádi tě přivítáme v naší rozrůstající se skupině.
Vyzkoušej si práci s vlastním tělem, zlepši své komunikační dovednosti, buď kreativní a staň se součástí něčeho, co vznikne až na místě. Poznávej nové lidi i sám sebe.
Inspiraci můžeš hledat u profesionálů z oboru. Těšit se můžete na zkušené herce Víťu Zborníka a Martina Kříže z divadelního spolku Nabalkoně. Další zajímavé hosty z oboru si prozatím necháme pro sebe, prozradíme Vám pouze to, že se můžete těšit!
V rámci týdenního pobytu tě čeká tak trochu jiný tábor. Divadelníci se věnují různým oblastem v jednotlivých programových blocích zaměřených na komunikaci, pohyb nebo kreativitu více workshopovým stylem oproti klasické celotáborové hře. Menší skupina umožňuje osobní přístup a užší vazby i mezi účastníky samotnými. Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně se setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.
Místo odjezdu: vlastní doprava
Akce pro školy, z.s.
Organizátor: Akce pro školy, z.s.
Kontaktní osoba: Barbora Kristová
Telefon: 737 310 761
E-mail: rezervace@spalovskymlyn.cz
Web: http://www.spalovskymlyn.cz/letni_tabor/divadelni-tabory/

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Divadelní tábor