-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

Letní tábor s příběhem a angličtinou PearFaction 2020   4. 7. - 18. 7. 2020 (15 dní)

Letní tábor s příběhem a angličtinou PearFaction 2020
Letní tábor s příběhem a angličtinou PearFaction 2020
Letní tábor s příběhem a angličtinou PearFaction 2020
Letní tábor s příběhem a angličtinou PearFaction 2020
Letní tábor s příběhem a angličtinou PearFaction 2020
do 10 let 11-15 let nad 15 let chatky celotáborová hra

Místo: Jihočeský kraj (Rekreační areál Míreč, Lom)
Pro koho: 8-16
Cena: 6500,- Kč

Přihlášky zasílejte do: 31. 5. 2020

Program: Na dopolední výuku angličtiny vedenou zkušenými lektory a rodilými mluvčí plynule navazuje pohybové a herní odpoledne, kdy táborníci uplatní své nově nabyté znalosti a rozvinou své schopnosti práce v týmu při řešení zápletky originálního příběhu připraveného právě pro nadcházející 8. ročník tábora PearFaction. Večer je pak věnován workshopům, ale i zcela typickým táborovým aktivitám, jako je například táborák se hrou na kytaru.

Všechny aktivity se odehrávají v angličtině a táborový příběh před našimi zraky ožívá prostřednictvím kostýmovaných scének. Do děje táborníci vstupují a pomáhají ho rozvíjet skrze interakci s jednotlivými postavami hned několikrát denně.

Cílem programu tábora je představit angličtinu jakožto dorozumívací prostředek a zbavit táborníky ostychu při jejím používání. Výuka a celý program je koncipován tak, aby byl přístupný všem, bez rozdílu pokročilosti v anglickém jazyce. Každý si z tábora PearFaction pro svůj další rozvoj v angličtině něco odnese.

Náš tým vedoucích a praktikantů je z drtivé věšiny složen z bývalých táborníků, kteří se našich táborů v minulosti účastnili, a kteří dál chtějí pořádat takové tábory, které byly přínosné pro ně samotné, a které si i oni sami náležitě užívali.

Nejen díky tomu se nám táborníci pravidelně vrací a berou s sebou své kamarády a známé, což je pro nás známkou toho, že si tábor užívají a něco si z něj odnáší. Není ovšem nutné se obávat, že by nový táborník do dlouholeté party nezapadl. Naopak, každoročně přibývá i řada nových táborníků a vždy v našem programu dbáme na to, aby kolektiv fungoval.
Místo odjezdu: Praha
PearFaction
Organizátor: PearFaction
Kontaktní osoba: David Biňovec
Telefon: 602266884
E-mail: info@pearfaction.cz
Web: https://www.pearfaction.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Letní tábor s příběhem a angličtinou PearFaction 2020