-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

LT 2020 Pirátské legendy   18. 7. - 1. 8. 2020 (15 dní)

LT 2020 Pirátské legendy
LT 2020 Pirátské legendy
LT 2020 Pirátské legendy
LT 2020 Pirátské legendy
LT 2020 Pirátské legendy
do 10 let 11-15 let chatky budova celotáborová hra

Místo: Středočeský kraj (RS Věšín)
Cena: 6700,- Kč (5.460 Kč ( 390 Kč/den ) - ubytování a strava 5x denně, 1.240 Kč - náklady na odměny pro děti, materiál ke hrám a celotáborové hře)

Přihlášky zasílejte do: 31. 3. 2020

Program: V roce 2020 se děti stanou součástí legendy, která vyplouvá z časů minulosti. V našem příběhu se přesunou do dob, kdy moře a oceány křižovaly mocné lodě a udatní námořníci, ale také, kdy se objevilo pravé a nehasnoucí zlo, které ničilo vše na mořích. Před zlem, jménem Davy Jones, zlým a nadpřirozeným pirátem a kapitánem lodi Bludný Holanďan, si nikdo nebyl jistý životem. Ničil lodě obchodníků, rybářů, mořeplavců, vojáků i zločinců. Rozséval smrt a utrpení a nikdo se mu neodvážil postavit. Navíc s ním uzavřela dohodu mocná Východoindická obchodní společnost se svými vojsky. Nyní ale nastal čas bojovat. Nastal čas dobrodružství, odvahy, síly, cti, přátelství - nastal čas pirátů. Proto se scházejí pirátské klany, aby zvolili svého vůdce v Karibiku, který je bude zastupovat na Velkém shromáždění pirátských vládců z celého světa, kde se bude jednat, jak se hrozbě pro piráty a námořníky postavit.
Vybavení: Tábor pořádá spolek PROFILIS a proběhne v rekreačním středisku Věšín nedaleko Příbrami v krásné krajině brdských lesů. Ubytování je v prostorných čtyř až pětilůžkových chatkách či pokojích ( 2x palanda ). Ubytovací prostory mají své umyvadlo s teplou vodou a elektřinou. Dále jsou v objektu moderní krásné umývárky a WC, jídelna, restaurace se zastřešenou terasou, ohniště, klubovna, bazén, hřiště na volejbal, nohejbal a louka na fotbal. Více o RS Věšín ZDE.

K dispozici také velké množství sportovního vybavení během osobního volna dětí.
Stravování je zajištěno 5x denně - snídaně, svačina, oběd ( dvouchodový - polévka, hlavní chod ), svačina, večeře. Celodenně je zajištěn pitný režim.
Poznámky: Příjezd na tábor i odjezd z tábora je vlastním dopravním prostředkem. Tábor nehradí úrazové pojištění.
Místo odjezdu: vlastní doprava
PROFILIS, z.s.
Organizátor: PROFILIS, z.s.
Kontaktní osoba: Jakub Čanda
Telefon: 731417229
E-mail: profilis@seznam.cz
Web: www.profilis.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » LT 2020 Pirátské legendy