-- Agentura 7 (letní tábory 2020) -

Lyžařský a snowboardový tábor v Tatrách   7. 2. - 13. 2. 2021 (7 dní)

Lyžařský a snowboardový tábor v Tatrách
Lyžařský a snowboardový tábor v Tatrách
Lyžařský a snowboardový tábor v Tatrách
Lyžařský a snowboardový tábor v Tatrách
Lyžařský a snowboardový tábor v Tatrách
do 10 let 11-15 let nad 15 let rodina s dětmi budova

Místo: zahraničí (Habovka)
Cena: 6480,- Kč (V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava včetně denní dopravy do lyžařského centra, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.)

Přihlášky zasílejte do: 1. 2. 2021

Program: Zimní tábory jsou určeny pro ty, kteří chtějí o jarních prázdninách aktivně odpočívat. Pro teenagery je akce pojata jako lyžařská, tzn. lyžování od 10 do 16 hodin po dobu 6 dní. Dětské oddíly lyžují vždy dopoledne. Odpoledne pak mohou v závislosti na únavě v lyžování pokračovat nebo se věnovat jiné zábavě v okolí sjezdovek či v penzionu. Večer pak relaxace v termálním koupališti, stolní hry na penzionu či osobní volno.O programu

Zimní tábory a jejich program: Ve večerních hodinách odjíždíme z Prahy na 8-9 hodinovou jízdu do Roháčů. Cesta, při které je možno sledovat video, je po 4 hodinách prokládána zastávkami u čerpacích stanic. V brzkých ranních hodinách následujícího dne dorazíme k penzionu, kde se ubytujeme, odpočineme a okolo desáté hodiny vyrazíme do lyžařského střediska. Následujících pět dnů budeme pravidelně dojíždět do lyžařského centra Spálená dolina v době od 9 do 17 hodiny. Lyžováním strávíme 6 dní!
Akce, zimní tábory, se mohou zúčastnit i dospělí, a to včetně rodin s dětmi. Rodiče mohou denně zdarma na 1/2 dne umístit své dítě do některého z oddílů, kde se o něho postarají naši vedoucí či lyžařští instruktoři.
Vybavení: Západní Tatry-Roháče se vyznačují především svou krásnou, civilizací téměř nedotčenou přírodou. Je zde množství běžeckých tratí i sjezdovek pro vyznavače sjezdového lyžování a snowboardingu. Celá oblast je bohatá na přírodní teplé sírové prameny, na nichž jsou postavena termální koupaliště. Nedaleké z nich navštěvujeme také my. Přímo v místě ubytování se nalézají tři vleky dlouhé 800-1000 metrů s umělým zasněžováním, z nichž dva provozují noční lyžování, tedy jsou osvětleny.

Zimní tábory jsou velmi oblíbené. V lyžařském centru Spálená dolina, kam denně jezdíme naším autobusem, jsou k dispozici dva pomaloběžné vleky pro malé děti či začátečníky (300m, 500m), sedačková lanovka (1500m) a na samém vršku hory pak další vlek dlouhý 800m. Všechny sjezdové tratě jsou opatřeny sněhovými děly. Cena permanentky je cca 75 € pro děti do 12 let a cca 100 € pro osoby starší. Lyžařské centrum je vybaveno hospůdkou, 2 bufety, toaletami, půjčovnou lyžařské výstroje (lyže, boty, snowboardy, běžky), skiservisem a stanovištěm horské služby.
Poznámky: Zimní tábory mají naplánovány následující 2 výlety.
1.výlet – Tatralandia: Aquapark Tatralandia je největším vodním parkem nejen na Slovensku, ale i v Čechách a v Polsku, a díky zdroji termální minerální vody je návštěvníkům k dispozici po celý rok. Nachází se v jedné z nejbohatších lokalit na zřídla minerálních vod na Slovensku, a to nedaleko Liptovského Mikuláše v obci Liptovský Trnovec. Voda Aquaparku Tatralandie je jedinečná protože částečně obsahuje i mořskou vodu, která se nacházela na území Liptovské kotliny zhruba před 40 miliony lety. V Tatralandii se můžete těšit na 30 tobogánů, 14 bazénů, ostrov pirátů z Karibiku, saunový komplex, wellness, animační programy, ale také překážkovou dráhu a trampolíny. Cena 890 Kč/os (doprava, doprovod vedoucího, vstupné).

2.výlet – termální koupaliště: jeden večer je možnost jet naším autobusem do pouze několik km vzdáleného termálního koupaliště, což je výborná relaxace a uvolnění po celodenním lyžování. Teplota vody je 38-40 stupňů Celsia a pro pohodu koupání zde hraje hudba. Vstup je na neomezeně dlouhou dobu (většinou zde pobýváme 2-2,5 hodiny). Cena 250 Kč/os (doprava, doprovod vedoucího, vstupné).
Místo odjezdu: Praha, Brno, Olomouc
SINDIBÁD cestovní kancelář spol s r.o.
Organizátor: SINDIBÁD cestovní kancelář spol s r.o.
Kontaktní osoba: Irena Koberová
Telefon: 777883434
E-mail: ck@sindibad.cz
Web: http://www.sindibad.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Lyžařský a snowboardový tábor v Tatrách