--Tábory Sobeňák - Dobrý spolek -

Teenagers akce u moře - Španělsko, Oropesa del Mar   16. 7. - 25. 7. 2021 (10 dní)

Teenagers akce u moře - Španělsko, Oropesa del Mar
Teenagers akce u moře - Španělsko, Oropesa del Mar
Teenagers akce u moře - Španělsko, Oropesa del Mar
Teenagers akce u moře - Španělsko, Oropesa del Mar
Teenagers akce u moře - Španělsko, Oropesa del Mar
11-15 let nad 15 let budova

Místo: zahraničí (Španělsko, Oropesa del Mar)
Pro koho: 13-18
Cena: 13660,- Kč (Ubytování, strava (formou plné penze v místní restauraci včetně nápojů), doprava, vedoucí, zdravotník, táborový program, připojení k WiFi, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.)

Přihlášky zasílejte do: 10. 7. 2021

Program: Je určena těm dětem, které chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Děti jsou rozděleny dotáborových skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se táborová skupinka se svým vedoucím domluví. Kromě koupání v moři a slunění se jedná například o plážový volejbal, či fotbal, scrabble, šachy, velmi atraktivní projížďky na vodních skútrech po moři, chodit po cestičkách pod horami a těšit se z výhledu na rozlehlé pomerančové sady lemované mořem. Zajít si k majáku, cítit mořský vánek a kochat se nádhernými pohledy na Středozemní moře, nákupy na trzích, diskotéku... Pro děti, které nechtějí strávit celý pobyt jen na mořských plážích, je připraven jednodenní výlet do sladkovodního parku v Benicasimu spojený s prohlídkou španělského kláštera Karmelitánů. Teenager’s akce má za úkol spojit nároky táborových účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.
Vybavení: Oropesa patří k nejkrásnějším přímořským letoviskům na pobřeží Costa del Azahar. Leží asi 80 kilometrů od hlavního města provincie - Valencie a 270 kilometrů jižně od Barcelony. Její mořské pláže jsou právem vyznamenány vlajkou Evropské Unie, jejímiž držiteli jsou jen nejlepší mořské pláže v EU. Dvě nejznámější španělské pláže jsou Playa de La Concha a Playa Morro de Gos. Město je rozděleno na dvě části. Staré město, ve kterém se například konají oslavy patrona města sv. Jakuba a moderní Nové město, plné obchůdků, restaurací, barů a diskoték.
Poznámky: Na táboře jsou naplánovány následující 2 výlety.

1.výlet: Sladkovodní park Aquarama v Benicassimu (12 km od Oropesy).
Odpolední výlet do jednoho z největších vodních parků na valencijském pobřeží.
V parku najdete velmi mnoho zábavních vodních atrakcí, mezi něž patří například bazén s umělými vlnami, vířivky či jiné druhy relaxačních bazénů, různé tobogány, skluzavky, kamikadze, Black Hole, Twister nebo Río Aventura. Kdo máte rádi adrenalin, můžete se nechat vystřelit na věži Space Shot vysoké 62 m nebo sjet nejvyšší skluzavku v Evropě El Salto del Diablo vysokou 30 m a se sklonem 62 stupňů.

2.výlet: Valencie - L´Oceanografic
Půldenní výlet, návštěva největšího mořského parku v Evropě s 9 pavilóny světové fauny a flóry moří a oceánů, včetně největšího delfinária v Evropě!
V celém parku je na 45000 exemplářů, 500 různých živočišných a rostlinných druhů (žraloci, rejnoci, barakudy, lachtani, tuleni, tučňáci, delfíni i běluhy). Součástí výletu je i okružní panoramatický okruh historickou částí města Valencie bez pěší prohlídky.
Místo odjezdu: Praha, Brno, Plzeň
SINDIBÁD cestovní kancelář spol s r.o.
Organizátor: SINDIBÁD cestovní kancelář spol s r.o.
Kontaktní osoba: Irena Koberová
Telefon: 777883434
E-mail: irena.koberova@sindibad.cz
Web: https://www.sindibad.cz/tabory-pro-teenagery/

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Teenagers akce u moře - Španělsko, Oropesa del Mar