--Tábory Sobeňák - Dobrý spolek -

Airsoftový tábor v Moravském Berouně   2. 7. - 11. 7. 2021 (10 dní)

Airsoftový tábor v Moravském Berouně
Airsoftový tábor v Moravském Berouně
Airsoftový tábor v Moravském Berouně
Airsoftový tábor v Moravském Berouně
Airsoftový tábor v Moravském Berouně
11-15 let nad 15 let chatky budova celotáborová hra

Místo: Olomoucký kraj (RS Rio Star, Moravský Beroun)
Pro koho: 10-18
Cena: 4190,- Kč (V ceně tábora je zahrnuto: Ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně), celodenní pitný režim, výchovný a provozní personál, program tábora, lektory dle zaměření, zdravotnický a ostatní personál, DPH)

Přihlášky zasílejte do: 16. 8. 2021

Program: Airsoftový tábor je určen všem příznivcům military, kteří hledají něco víc než jen bezhlavé střílení, ale mají raději taktický boj. Na deset dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde Vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a soustu informací ze života profesionálních vojáků. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Více o programu na http://taborytapaza.cz
Vybavení: Areál tábora se nachází na okraji obce Moravský Beroun, konkrétně v části Čabová v oblasti Nízkého Jeseníku. Areál tábora je využíván především k pořádání dětských táborů, škol v přírodě a sportovních soustředění. V areálu tábora naleznete travnaté hřiště, prostorný venkovní party stan, dvě venkovní pódia a několik kluboven. Součástí areálu je zařízená ošetřovna, profesionálně vybavená kuchyň a jídelna. Krásné prostředí střediska, které je z větší části obklopené lesem a disponuje velkým pozemkem je ideální pro veškeré táborové aktivity.
Poznámky: Výběr až z jedenácti typů tábora:
taneční tábor
sportovní tábor
jazykový tábor
výtvarný tábor
flexi tábor
airsoftový tábor
tábor deskových her


Tábory TAPAZA jsou spojením tradičních a moderních táborů, které se svým osvědčeným týmem vedoucích s šestiletou táborovou praxí tvoří nezapomenutelných 10 prázdninových dní. Nejen pro menší děti, ale i dospívající teenagery je připraven široký výběr aktivit a zaměření spolu s profesionálním zábavným programem. Nabízíme výběr ze sedmi typů táborů, včetně „FLEXI tábor“, kde si přímo na táboře mohou účastníci poskládat program přesně podle svých představ. Navíc nabízíme několik doplňkových aktivit. Ubytování v chatkách, dostačující sociální zázemí, bohatá a pestrá strava, celodenní pitný režim a profesionální zdravotní péče jsou pro nás samozřejmostí. Zkrátka nezáleží na tom, kolik ti je let, jestli jsi holka nebo kluk. Na našem táboře si vybereš program přesně podle sebe, užiješ si ty nejlepší prázdninové dny, poznáš spoustu nových kamarádů a odvezeš si nezapomenutelné zážitky.
Místo odjezdu: Praha, Ostrava, Brno, Olomouc
Agentura TAPAZA
Organizátor: Agentura TAPAZA
Kontaktní osoba: Michal Chmelař
Telefon: 724315620
E-mail: tabor@taborytapaza.cz
Web: http://taborytapaza.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Airsoftový tábor v Moravském Berouně