-- LT Velké Skaliny 2021 -

Pólo 2021 - BANG!   10. 7. - 24. 7. 2021 (15 dní)

Pólo 2021 - BANG!
Pólo 2021 - BANG!
Pólo 2021 - BANG!
Pólo 2021 - BANG!
Pólo 2021 - BANG!
do 10 let 11-15 let chatky budova celotáborová hra

Místo: Jihočeský kraj (Kroužky nad Moníncem, s.r.o.)
Pro koho: 6-15
Cena: 6990,- Kč (Cena platná při přihlášení do 31.3.2021 ( Sleva z původní ceny 7290 Kč))

Přihlášky zasílejte do: 10. 6. 2021

Program: Hledáš program na léto?
Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Nevíte, kam se vrtnout a co dobrodružného by šlo podniknout? Pojeď s námi v letošním roce na Divoký západ plný banditů a indiánů, kteří musí být usměrňováni pevnou rukou šerifa a jeho pomocníky! Jednotlivé bandy proti sobě kují pikle a zároveň se snaží jako první dostat k pokladu. Společně prožijeme několik stříleček i tajných misí. Celotáborová hra na téma legendární karetní hry BANG nás bude provázet celým táborem.

Co ti náš tábor dá?
- Přátelství. Na táboře poznáš spoustu nových kamarádů, a to možná i na celý život. Budeš se rvát se svým týmem o místo v salónu hned vedle šerifa!
- Spolupráce. Nebudeš v tom sám, ale společně se svým týmem se naučíš dosáhnout kompromisů a táhnout za jeden provaz.
- Samostatnost. Je ti 6 nebo 15? Na tom nezáleží, důležité je, zda máš chuť se učit a postarat se sám o sebe. Ale neboj se, tvůj vedoucí tě v tom úplně samotného nenechá.
- Odvaha. Není jednoduché postavit se Indiánům či skupině banditů, případně i vlastnímu šerifovi! Navíc na tebe čeká i noční bojovka, která tě zocelí!
- Dovednosti a kreativita. Budeš se moci rozvíjet a užívat si svůj kroužek, který máš nejraději.
- Vzpomínky. Na kamarády, nezapomenutelné zážitky a příhody, skvělé vedoucí, na to vše budeš vzpomínat celý život.

Co bys ještě potřeboval vědět?

Jaký je rámcový program tábora?
Společně se svým týmem se budeš snažit plnit úkoly a tím získat co nejvíce zlata, které ti umožní získat výhody v boji proti Indiánům a ostatním banditům. Budeš se snažit přežít s co nejvíce životy a zároveň poslat zloduchy do věčných lovišť. Navíc každý úkol, který splníš, tě přivede blíž k vytouženému pokladu! Součástí programu tábora jsou i tradiční dopolední kroužky. Chybět nebude ani celodenní výlet, venkovní koupání nebo různorodý večerní program.

Kde budeme ubytovaní?
Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Jaký kroužek si můžeš na táboře vybrat?
Mladý záchranář, Deskové hry, Výtvarný a tvořivý kroužek, Badminton, Aerobik, Sportovní kroužek, Přírodovědecko-zálesácký kroužek, Dramatický kroužek.
Místo odjezdu: Praha, České Budějovice
Organizátor: Kroužky o. p. s.
Kontaktní osoba: Aneta Pilsová
Telefon: 775 551 179
E-mail: aneta.pilsova@krouzky.cz
Web: http://https://www.krouzky.cz/letni-tabory

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Pólo 2021 - BANG!