--Tábory Sobeňák - Dobrý spolek -

Příměstský tábor Veselá věda Plumlov   16. 8. - 20. 8. 2021 (5 dní)

Příměstský tábor Veselá věda Plumlov
do 10 let příměstský

Místo: Olomoucký kraj (Camping Žralok Plumlov, Zámek 99 798 03, Plumlov)
Cena: 2050,- Kč (Možnost se přihlásit pouze jednotlivé dny, poté cena 510 Kč za den.)
Program: Potěšte své děti zábavným vědeckým táborem, kde zažijí plno zábavných vnitřních i venkovních pokusů, her, společných okamžiků s novými kamarády a výletů do přírody. Příměstské tábory s programem od 8:00 do 16:00 jsou určené pro děti od 6 do 12 let. Připojte se k řadě mladých badatelů, kteří od roku 2011 prošli našimi tábory, projektovými dny nebo kroužky.

Program je rozdělen na 4 dny badatelských pokusů a her, 1 den celodenní výlet s přírodní tématikou. Zábavné vědecké pokusy a různorodé experimenty uvnitř i venku. Budeme tvořit výrobky z přírodnin. V průběhu celého tábora budeme dělat i dlouhodobější pokusy, které s dětmi budeme pozorovat a vyhodnocovat celý týden. Každý den pohyb na čerstvém vzduchu, kde si zahrajeme pohybově zábavné hry. Každý rok nová metodika.

V loňských letech jsme prozkoumali, jak funguje lidské tělo, co se dá zkoumat v kuchyni a věnovali se živé i neživé přírodě. A co nás čeká letos? Můžete se těšit na zkoumání vody ve všech podobách - Co voda dovede? Umí lámat světlo? Pohánět motory? Zaměříme se také na vzduch. Co, jak a proč se díky vzduchu pohybuje? Dále se podíváme do kuchyně a okolí základny. Je vaření nuda nebo alchymie? Kdo žije a co roste za humny? Co umí rostliny a co se vědci naučili od zvířat?
Organizátor: Veselá věda tábory z. ú.
Kontaktní osoba: Bc. Ing. Kouřilová Jindřiška
Telefon: 727862072
E-mail: jindriska.kourilova@veselaveda.cz
Web: http://www.veselaveda.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Příměstský tábor Veselá věda Plumlov