-- LT Velké Skaliny 2021 -

Odysseovo dobrodružství   24. 7. - 7. 8. 2021 (15 dní)

Odysseovo dobrodružství
Odysseovo dobrodružství
Odysseovo dobrodružství
Odysseovo dobrodružství
Odysseovo dobrodružství
do 10 let 11-15 let chatky budova

Místo: Jihočeský kraj (Kroužky nad Moníncem, s.r.o.)
Pro koho: 6-15
Cena: 6990,- Kč (Cena platná při přihlášení do 31.3.2021 (Sleva z původní ceny 7290 Kč))

Přihlášky zasílejte do: 15. 6. 2021

Program: Hledáš program na léto?
Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Nevíte, kam se vrtnout a co dobrodružného by šlo podniknout? Pojeď s námi v letošním roce zažít Odysseovo dobrodružství na Monínci.

O čem náš tábor je?
Užiješ si nezapomenutelných 14 dní v krásné přírodě s boží partou vedoucích a dalších táborníků. Zkusíš si, jaké to je překonat sám sebe, zažiješ propracovanou celotáborovou hru a další dobrodružství. Naučíš se, jak se o sebe postarat, pracovat v týmu nebo jak uspořádat hru pro ostatní. A pokud ti něco bude proti srsti, prostě to dělat nemusíš. Fungujeme na dobrovolnosti a vzájemné důvěře.

Co ti náš tábor dá?
a) Navážeš nová přátelství – Na táboře to jde prostě samo, navíc mít kámoše na stezku odvahy se vždycky hodí.
b) Naučíš se spolupráci v týmu – Potrpíme si na to, aby se ve skupině všichni cítili dobře. Jsme jedna parta a těšíme se, až se přidáš k naší táborové rodině!
c) Vystoupíš z komfortní zóny – Víš, že překonáváním sebe sama se toho nejvíc naučíš? Tuhle šanci u nás dostaneš hned několikrát.
d) Zdokonalíš se v oblasti, kterou si vybereš – Chceš rozeznat modřín od smrku nebo se zdokonalit ve fotbale? Vyber si kroužek podle svých zájmů!

Co bys ještě potřeboval vědět?

- Věkové kategorie a oddíly
Bereme ohled na rozdílné potřeby mladších i starších účastníků. Proto jsme letos rozdělili tábor do dvou věkových kategorií: mladší táborníci (6-9 let) si v přihlášce vyberou pouze jeden týden tábora, starší (10-15 let) pojedou na celých čtrnáct dní.
Mladším oddílům přizpůsobujeme harmonogram, celotáborovou hru i velikost oddílu. Kromě vedoucího budou mít mladší oddíly k ruce také praktikanta. Starší děti si naopak užijí náročnější program a jako bonus i o chvíli posunutou večerku.

- Program
Dopoledne si vyzkoušíš kroužek, který si předem vybereš (svůj výběr zaškrtni v přihlášce), odpoledne tě čeká celotáborovka s tématem starého Řecka. Společně s Odysseem se vydáme na dobrodružnou cestu do jeho rodné Ithaky. Po cestě nás však čeká několik náročných úkolů, u kterých budeš muset zapojit svaly a hlavu.
Místo odjezdu: Praha, Plzeň
Organizátor: Kroužky o. p. s.
Kontaktní osoba: Veronika Vohlídková
Telefon: 776 850 717
E-mail: veronika.vohlidkova@krouzky.cz
Web: http://https://www.krouzky.cz/letni-tabory

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Odysseovo dobrodružství