--Agentury 7 - letní tábory 2022 -

Zimní tábor 2022 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory   5. 2. - 12. 2. 2023 (8 dní)

 
do 10 let 11-15 let budova

Místo: Plzeňský kraj (Špičák, hotel Stella)
Pro koho: 7-15 let
Cena: 6200,- Kč (V ceně doprava z Prahy a Plzně, ubytování, strava, program. Sleva pro druhého sourozence.)
Program: Sněhové dobrodružství pro kluky a holky od 7 do 15 let. Nezáleží na jejich lyžařské zdatnosti. Zimní tábor je šitý na míru jak začínajícím tak zdatným lyžařům. S profi instruktory se každý zlepší.

Zimní tábory (jarní tábory) jsou především o lyžování. Lyžujeme v areálu ve Špičáku, kde je nespočet různě obtížných sjezdovek. A rovněž zajedeme do moderního areálu Grosser Arber v Bavorsku.

V zahajovací den účastníky přiřadíme do družstev podle lyžařské zdatnosti (začátečníci-mírně pokročilí-pokročilí-zdatní lyžaři). V průběhu kurzu se zařazení do družstva může změnit v závislosti na osobním zlepšení lyžaře.
Všichni, bez ohledu na výkonnost, se mohou účastnit večerního lyžování, případně běhu na lyžích a jiných vykutálených her.
Naši lyžařští instruktoři tě mohou naučit klasické a sjezdové lyžování. Mezi jejich speciality patří race carving, body carving, závodní lyžování, skoky na lyžích a pokročilé techniky sjezdu jako je třeba skákaný oblouk. Můžete být bez obav, naučíme lyžovat každého. Záleží jen na tobě, co vše budeš chtít umět a s čím se budeš chtít po táboře pochlubit kamarádům.

Pokročilí a zdatní lyžaři lyžují naplno dopoledne i odpoledne na obtížnějších sjezdovkách. Pro zájemce také večerní lyžování na osvětlené sjezdovce. Pořízení videozáznamu pro zlepšení stylu ježdění - ve spolupráci s kvalifikovaným instruktorem.

Začátečníci a mírně pokročilí lyžaři mají intenzivní výuku lyžování dopoledne a také odpoledne podle zájmu a únavy. Zpočátku na kratších a mírnějších svazích, postupně na náročnějších, v závislosti na osobním pokroku každého lyžaře. Zlepšení lyžařské zdatnosti je u kategorie začátečníků a mírně pokročilých nejvíce pozorovatelné.

Doprovodný program

Kromě večerního lyžování (třeba v noční košili) patří k zimním táborům všelijaké dovádění na sněhu, ve sněhu nebo pod sněhem, stavění sněhuláků a podobných výtvorů.

Hry v místnosti dovádivé, stmelující, zábavné nebo uklidňující (třeba deskové hry). Kreativní činnosti pro jednotlivce podle vlastní volby (výtvarničení, výrobky z fima, výroba masky apod.).

Internetové zpravodajství a elektronické dopisy. Denní příděl zpráv a fotografií účastníků najdete na našich stránkách. Rodiče budou mít během kurzu každodenní možnost posílat e-mailové dopisy svým dětem.

Sleva: sourozenecká pro druhého a další sourozence.
Místo odjezdu: Praha, Plzeň
Organizátor: Eldorádo z.s.
Kontaktní osoba: A.Hupcej
Telefon: 733 387 057
E-mail: sopka.eldorado@gmail.com
Web: https://www.tabor-sopka.cz/zimni-tabor

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Zimní tábor 2022 pro Prahu 6-10 - lyžařský kurz s profi instruktory