--Agentury 7 - letní tábory 2022 -

Příměstský tábor Veselá věda Ústí nad Orlicí   8. 8. - 12. 8. 2022 (5 dní)

 
do 10 let příměstský

Místo: Pardubický kraj (ZŠ Komenského 11 Komenského 11, Ústí nad Orlicí, 56201)
Cena: 2490,- Kč (Možnost se přihlásit pouze jednotlivé dny, poté cena 598 Kč za den.)
Program: Potěšte své děti zábavným vědeckým táborem, kde zažijí plno zábavných vnitřních i venkovních pokusů, her, společných okamžiků s novými kamarády a výletů do přírody. Příměstské tábory s programem od 8:00 do 16:00 jsou určené pro děti od 6 do 10 let. Připojte se k řadě mladých badatelů, kteří od roku 2011 prošli našimi tábory, projektovými dny nebo kroužky.

Program je rozdělen na 4 dny badatelských pokusů a her, 1 den celodenní výlet s přírodní tématikou. Zábavné vědecké pokusy a různorodé experimenty uvnitř i venku. Budeme tvořit výrobky z přírodnin. V průběhu celého tábora budeme dělat i dlouhodobější pokusy, které s dětmi budeme pozorovat a vyhodnocovat celý týden. Každý den pohyb na čerstvém vzduchu, kde si zahrajeme pohybově zábavné hry. Každý rok nová metodika.

V loňských letech jsme prozkoumali, jak funguje lidské tělo, co se dá zkoumat v kuchyni a věnovali se živé i neživé přírodě. A co nás čeká letos? Probádáme svět rostlin a zjistíme co obsahují. Co znamená slovo enzym? A jak vypadá rostlina uvnitř? Vydáme se po stopách dávných alchymistů. Co asi používali a co nejčastěji vyráběli? Nemineme ani kouzla fyziky a elektřiny. Prozkoumáme zvuk. Můžeme vidět elektřinu?
Organizátor: Veselá věda kroužky a tábory z. ú.
Kontaktní osoba: Kouřilová Jindřiška
Telefon: 727 862 072
E-mail: jindriska.kourilova@veselaveda.cz
Web: http://www.veselaveda.cz

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » Příměstský tábor Veselá věda Ústí nad Orlicí