--Agentury 7 - letní tábory 2022 -

VÍCEAKTIVITOVÝ TÁBOR (více turnusů) dvoutýdenní.   2. 7. - 15. 7. 2023 (14 dní)

 
do 10 let 11-15 let nad 15 let budova celotáborová hra

Místo: Královehradecký kraj (Tábor Greenhorns, penzion Ruprechtice, CHKO Broumovsko)
Cena: 8380,- Kč (V ceně je vše, ubytování, strava, program, koupaliště, výlety, disco, kouzelník,....)

Přihlášky zasílejte do: 2. 7. 2023

Program: VÍCEAKTIVITOVÝ tradiční tábor. KOUPALIŠTĚ v Meziměstí s bazénem pro menší a s 60 METROVOU SKLUZAVKOU. Osvědčené DISKOTÉKY s osvětlením. Dvě na každém běhu! Nespočet drobných i větších her, např.: BOJ O VLAJKY, Indiánský fotbal, soutěže, DIVADELNÍ PŘEVLEKY a večerní program. Lesy, louky, volitelné VÝLETY DO SKAL. Pro starší zájemce SPANÍ V PŘÍRODĚ, volitelná noční výprava, TÁBORÁK, KOUPÁNÍ také na přírodním rybníku, BUBNOVÁNÍ v kruhu na každý běh přijede KOUZELNÍK, pro starší DVOUDENNÍ VÝPRAVA, atd…(podle počasí a zájmu.)
Vybavení: Tábor je pro děti dobře vybaven. Mimo pokojů pro táborníky má jídelnu, kompletní zázemí, SÁL NA HRY, STOLNÍ TENIS, venkovní kolotoč, DVĚ VELKÉ 5m TRAMPOLÍNY, vzdušný HOKEJ,.... Postele jsou pevné, vhodné i pro menší děti. Noční světélko na chodbě. Budova tábora je Ruprechticích pod Ruprectickým Špičákem. (Rozhledna) Chráněná krajinná oblast (CHKO) Broumovsko - Broumovské stěny, Kočičí hrad na Ostaši, Adršpašsko-teplické skály, atd.
Poznámky: Sraz v místě tábora. Před zahájením si rodiče mohou tábor prohlédnout. Zkušený pořadatel (36 let činnosti, více než 12.800 odtáborovaných dětí), akreditovaní vedoucí. Možnost faktury pro zaměstnavatele rodičů (fondy FKSP). Na táboře je okolo 70 dětí.
V případě plošného zákazu táborů, rozhodnete sami CELOU PLATBU zpět nebo nechat na příští rok. Bude-li nutné povinné testování, bude zajištěno opět v místě tábora antigenním "plivacím" testem, zdarma a bez dalších starostí.
Místo odjezdu: Ruprechtice/Meziměstí
Organizátor: Tábornický spolek Greenhorns
Kontaktní osoba: Martin Dusík
Telefon: 776809588
E-mail: Dusik.Martin@seznam.cz
Web: https://www.oddilgreenhorns.cz/

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » VÍCEAKTIVITOVÝ TÁBOR (více turnusů) dvoutýdenní.