--Agentury 7 - letní tábory 2022 -

HARRY POTTER   6. 8. - 13. 8. 2022 (8 dní)

HARRY POTTER
HARRY POTTER
HARRY POTTER
do 10 let 11-15 let nad 15 let budova celotáborová hra

Místo: Zlínský kraj (Horní Bečva, Horská chata Unigeo)
Cena: 4290,- Kč (možnosti slev )
Program: Dobrodružná zážitková hra. V ceně 5x denně strava, denně odměny, kvalitní originální trička, koupání v bazénu a přehradě, jízda na koni, jízda psím spřežením, ohňostroj, vyhlášené diskotéky, Telentámie, Superstar, stezky odvahy a za pokladem, mandaly z písku, výlet autobusem, sedačkovou lanovkou nebo do jeskyně, koloběžky, lanové centrum, letní tubbing, velká Olympiáda. Pro starší skvělé noční hry, kešky a skákací boty. EXKLUZIVNĚ možnost sledování dítěte přes snímky a videa na webu, psaní vzkazů dětem přes internet. Speciální program pro starší táborníky. Mnoho slev. Táborníky čeká velké dobrodružství v Bradavicích.
Vybavení: Mezinárodní letní tábor v Beskydech - Rekreační středisko Unigeo s pěknými pokoji a vlastním bazénem se nachází ve Valašských Beskydech,v krásné a čisté přírodě přímo u lesa v Horní Bečvě, součástí je velký venkovní bazén. Středisko má velké venkovní i vnitřní zázemí a je specialistou na pořádání ozdravných a letních táborů a pobytů, s nimiž má dlouholeté a bohaté zkušenosti. Ideální pro děti ze smogem zatížených měst Součástí je i několik kluboven, včetně televizní s videem, kde budou v případě deště probíhat aktivity a večer programy, karneval a diskotéky. K dispozici je i kulečník, stolní fotbal, ping pong, tenisový kurt, dětské hřiště, houpačky, prolézačky, kolotoč, pískoviště, ohniště.
Poznámky: Speciální a pestrý program však letos chystáme pro věrné a starší táborníky, bude plný napětí i adrenalinu a adekvátní jejich věku!!!
Geocasching, sedmimílové skákací boty, rollery. Novinkou jsou sedmimílové skákací boty a Bublinový "fotbal", aneb neskutečná zábava uvnitř nafukovací obří koule!!!
Místo odjezdu: Bohumín, Ostrava, Frýdek-Místek, vlastní
Tábory v Beskydech, z.s.
Organizátor: Tábory v Beskydech, z.s.
Kontaktní osoba: Ivana Zelinová
Telefon: 724014649
E-mail: taboryvbeskydech@email.cz
Web: taboryvbeskydech

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » HARRY POTTER