LT Velké Skaliny 2017 -

putování pod stany s koňmi   1. 9. - 3. 9. 2017 (3 dní)

 putování pod stany s koňmi
 putování pod stany s koňmi
 putování pod stany s koňmi
 putování pod stany s koňmi
 putování pod stany s koňmi
do 10 let 11-15 let nad 15 let rodina s dětmi stany budova putovní příměstský celotáborová hra

Místo: Moravskoslezský kraj (Hynčice - Ranč Solný potok)
Cena: 7000,- Kč (Cena se odvíjí od věku dětí )

Přihlášky zasílejte do: 30. 8. 2017

Program: Letní pobyty pro děti školního věku v prostředí rodinné vesnické farmy. Jde o klasický pobyt v přírodě - obdobu skautského a westernového stylu, který je organizován v rodinném prostředí, kde se děti mohou realizovat v péči o zvířátka na farmě. Mohou se navíc seznámit se základy jízdy na koních a péče o koně a pokud budou šikovné a slušné - odměnou jim bude několikadenní výlet do okolní přírody s koňmi a pod stanem. Počet dětí je maximálně 20 z důvodů právě péče o zvířátka a zajištění bezpečného pohybu dětí kolem nich. Během pobytu organizujeme táborové hry, zkusíme westernové dovednosti, střelbu z pistolí, luků aj. Koupání ve vlastním bazénu nebo řece.

Účastníci pobytu se mohou zúčastnit činností na farmě podle svých možností a schopností, cizím osobám je vstup do tábořiště i na pastviny zakázán! Jsme farmou ekologicky hospodařící, proto nepoužíváme nic, co by zdravé prostředí poškozovalo, tedy fosfátové přípravky, postřiky, chemické hubení hmyzu atd.

Kolik za pobyt zaplatíte si snadno vypočítáte podle ceníku. Nabízíme slevu pro zájemce, kteří u nás chtějí strávit více než deset dnů včetně slevy pro děti rodičů bez stálého zaměstnání.
Vybavení: Bazén, klubovna, saloon, kino, jezdecké potřeby, kola, trampolína
Poznámky: Strava je 5 - 6 x denně, někdy kvůli programu rozdáme svačinu se snídaní nebo s obědem. Všichni musí mít své vlastní, označené nádobí - ešus, jehož čistotu si každý udržuje sám. Dětem je nádobí kontrolováno před každým jídlem.
Místo odjezdu: Ostrava, Opava
Ranč Solný potok
Organizátor: Ranč Solný potok
Kontaktní osoba: Jan Jahoda
Telefon: 739160287
E-mail: ranc@hyncice.cz
Web: http://www.hyncice.cz/

České tábory.cz > Úvodní stránka » Dětské letní tábory » putování pod stany s koňmi