Anketa NEJ TÁBOROVÝ VEDOUCÍ

GP BATERIE – ENERGIE VAŠEHO TÁBOŘENÍ
Baterie GP – váš osvědčený zdroj energie
S bateriemi GP budete vždy připraveni a plní síly. Tyto vysoce výkonné baterie vám poskytnou spolehlivý a dlouhý provozní výkon i v náročných přístrojích. Výkonem, kvalitou, spolehlivostí a šíří sortimentu se tato značka trvale řadí mezi světovou špičku.

emos      gp

NOMINUJTE VAŠE NEJLEPŠÍ TÁBOROVÉ VEDOUCÍ
HLASUJTE PRO NĚ A VYHRAJTE SKVĚLÉ CENY


Nominace: do 15. 9. 2012

Hlasování: 16. 9. – 31. 10. 2012


V KAŽDÉ KATEGORII MŮŽETE UDĚLIT JEDEN HLAS (kliknutím na tlačítko "hlasovat").

Hlasování v anketě

Instruktor (přímá práce s dětmi, věk 15 - 18 let)

  Jméno Organizace Informace  
1. Dita Krabičková' Dita Krabičková Zálesáci - pobyt v přírodě o.s. Dita je velmi oblíbená instruktorka, která pracuje s dětmi celoročně. V letošním létě se zúčastnila celkem 3 čtrnáctidenních táborů, z toho na jednom již jako vedoucí oddílu, kde patřila mezi nejlepší. Je spolehlivá, spravedlivá, citlivá a kamarádská. Je prostě nejlepší :-) !
2. Libor Vohánka' Libor Vohánka Dlouhý Široký Bystrozraký o.s. Libor, kterému nikdo na táboře nakonec neřekl jinak, než Bobo, je výjimečný mladý člověk. Jeho energie a smysl pro humor jsou všudypřítomné. Umí jedinečným způsobem zaujmout táborníky bez rozdílu věku a je oporou celému týmu. DÍKY, BOBO!

Oddílový vedoucí (přímá práce s dětmi, věk nad 18 let)

  Jméno Organizace Informace  
1. Tereza Šamšulová' Tereza Šamšulová Občanské sdružení Brněnka Terezka je nejlepší ....
2. Jakub Vlach' Jakub Vlach The trip to fancy, o.s. Všemi milovaný vedoucí. Člen instruktorů vodní turistiky pro ČR. Vysokoškolsky vzdělaný pedagog se zájmem o problematiku dětí a mládeže. Rozhodný, neústupný. Skvělý orientační smysl a výborné řidičské umění. Nenahraditelný člen naší organizace.
3. Petr Sehnal' Petr Sehnal Blanenská organizace táborníků Petr je vedoucí chápavý, seriózní, tolerantní, spravedlivý, spolehlivý, empatický, zodpovědný, má vynikající organizační schopnosti, smysl pro humor ....
4. Zdeněk Soukup' Zdeněk Soukup Český svaz chovatelů Zddors je jedním z našich odchovanců tábora, který pořádáme už 30 let. Od řadového táborníka přes praktikanta až po oddíláka, všude prokázal, že je správný chlap. Nemusí vést za ručičku, je naprosto samostatný a hlavně, děcka ho milujou. Tak vypadá nejlepší oddílový vedoucí!
5. Jana Horáková' Jana Horáková Plavecká škola Kometa Brno Tato milá slečna se nezdá, ale s dětmi to výborně umí. Dokáže povzbudit, když se nedaří, dokáže pochválit, když se zadaří... Dokáže zvládnout i dnešní ne příliš přizpůsobivá dítka (mluvím z vlastní zkušenosti). Je to táborová vedoucí na svém místě.
6. Magda Krabičková' Magda Krabičková Zálesáci - pobyt v přírodě o.s. Magda již několik let patří mezi nejoblíbenější oddílové vedoucí. I letos na táboře to plně prokázala. Je poctivá, svědomitá, ale s citlivým přístupem k dětem. I jako mladá pedagožka je u děti velmi oblíbená. Má vynikající organizační schopnosti. Je NEJ! :-)
7. Tomáš Kapic' Tomáš Kapic Dlouhý Široký Bystrozraký o.s. Tom je základním kamenem našich táborů. Je to brilantní charismatický přátelský iniciativní a vtipný vedoucí, člověk do nepohody... zkrátka když máte takového v týmu, můžete klidně spát, tábor se vydaří. Děti ho zbožňují a my taky! TOME, DÍKY!
8. Tereza Navrátilová' Tereza Navrátilová Dlouhý Široký Bystrozraký o.s. Terka jezdila na naše tábory od prtěte a vyrostla z ní perfektní vedoucí, tábornice každým coulem. Má obrovský cit pro dětskou dušičku, podpoří každou legraci a můžete se na ni spolehnout na 101%. Velké štěstí, mít někoho takového v týmu. DÍKY, TEREZ
9. Petr David' Petr David Pro táborníky o.s. Gympl je KING.
10. Jitka Draská' Jitka Draská Duha Kopretina Plzeň Jituška je dobrá duše celého našeho tábora již řadu let. Kdo ji zná, moc dobře ví, o čem právě mluvím. Je svědomitá, nápaditá, pracovitá a hlavně empatická. Bez ní si naše tábory nedovedu představit. DÍKY ZA VŠE!
11. Peťula Lhotská' Peťula Lhotská Klub esperanta a jiných světových jazyků Třebíč Peťa je prostě Peťa! Nejde přehlídnout, nejde přeslechnout. Má extrémní smysl pro humor, nezkazí žádnou legraci a úžasně umí vyřešit jakýkoliv problém!
12. Karel Kraj st.' Karel Kraj st. Český svaz chovatelů, ZO Varnsdorf Karel se čirou náhodou stal před 25 lety oddílovým vedoucím na našem táboře. Okamžitě se stal bezkonkurenčním tvůrcem táborových her, které až na výjimky jsou trvalou součástí našich táborů, které se konají už 30 let. Stejně tak jeho zpěv s kytarou znamenal zásadní změnu programu všech táboráků. I když se nyní táborů jako vedoucí zúčastňuje spíš mimořádně, myslíme si, že nastavil vysokou laťku, kterou ještě nejspíš ani ti nejlepší nepřekonali. Tak kdo je vlastně nejlepší!?
13. Jirka  Macháček' Jirka Macháček PS Plši Skvělý vedoucí, člověk a ten nejlepší kamarád na život a na smrt: :)

Hospodářský pracovník (hospodář, kuchař, zdravotník...)

  Jméno Organizace Informace  
1. Ivana Kožíšková' Ivana Kožíšková KOKOS o.s. Poctivá hlavní vedoucí a všechno, co je třeba ... několik desetiletí nosná síla realizace nejbáječnějších táborů pro správné kluky i holky. Je radost pod ní pracovat jako vedoucí. Je nezapomenutelné zažít atmosféru a průběh jejího tábora jako dítě.
2. Lukáš Novák' Lukáš Novák The trip to fancy, o.s. Výborný kuchař a technicky zdatný člověk, který má patřičné vysokoškolské vzdělání pro práci s dětmi. Zdravotník, kuchař a zásobovač v jedné osobě. Dětmi i personálem oblíben. Legrace, odpovědnost, tradice - to je ON. :-)
3. Emička Raabová' Emička Raabová Tábor dětem o.s. Naše nejlepší kuchařka na světě, která nedovolí, aby děti měly hlad a vždycky jim chutná. Její tradiční kuchyně je bezkonkurenční a všichni máme co schazovat nějaké to kilečko navíc, které jsme díky jejím baštám na táboře přibrali :-)
4. Olga Palová' Olga Palová DUHA-Tuláci-Olomouc Člověk, kterého si musí vážit každý-skvělá osobnost s velkým srdíčkem, perfektní hospodář a kuchařka na táborech, skvělá náhradní maminka pro svěřené děti i ty větší :o), a hlavně člověk, který má za sebou velkou spoustu úspěšných táborových a oddílových let v našem oddíle. JSME RÁDI, ŽE TĚ MÁME OLIŠKO!!!
5. Ladislav Souček' Ladislav Souček Pionýr, Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou Strýček Skrblík je duší TZ Údolí slunce. Jen těžko si lze představit tábor bez jeho trezoru, účetních knih, nákupů a starosti o veškerý materiál a vybavení. Leckdy zachránil i hru, včasným dodáním materiálu. Letos zvládl i návštěvu anglických přátel.
6. Petr Olejník' Petr Olejník Dlouhý Široký Bystrozraký o.s. Můžete mít bezva tým, ale když to neklape se zdravotníkem, jste namydlení... Díky Peťovi nám to ale klape perfektně. Nebojí se žádné práce, od klíšťat po úklid kadibudek. Je na něho absolutní spoleh, je to profík. PEŤO, DÍKY!
7. Václav Muzikář' Václav Muzikář Pionýrská skupina Za Vodou Josefov Né nadarmo má Vašek přezdívku Koumák. Je to ten nejpracovitější člověk pod sluncem, kterého jsme kdy poznali a navíc velkou část svého volného času věnuje práci na naší pionýrské skupině. Postaví, opraví, zrekonstruuje, smontuje...vše, úplně vše.
8. Vlastimil Jura st.' Vlastimil Jura st. Český svaz chovatelů ZO Varnsdorf Vlastík je tím, bez kterého náš tábor už dávno zanikl. Sice nebyl u jeho zrodu před 30 lety, ale od následujícího už vydržel až do dneška, tedy 29 let! Po většinu let jako hlavas, který zařizoval všechno, co pro existenci tábora bylo třeba. Několikrát, ale to je už dávno, párkrát jako oddílák, občas jako zdravotník, pokaždé finance... To hlavní ale je, že dokázal a zatím dokazuje kolem sebe mít vždy ty, kteří pro tábor žijí a dýchají stejně jako on. I díky tomu je dnes na táboře už třetí generace táborníků a vychovali jsme pro sebe i jiné mnoho oddílových vedoucích. Tak kdo může být jiný nejlepší!!!
9. Šárka Bukovjanová' Šárka Bukovjanová Klub esperanta a jiných světových jazyků Třebíč Šárka je naše usměvavé sluníčko, které má lék na každou bolístku. Když dělá zdravušku ona, děti si u ní na marodce podávají dveře (hlavně kluci :-D ). Ale ne proto, že by byly nemocné, ale protože u ní vždy najdou vlídné slovo a krásný úsměv :-)

České tábory.cz > Úvodní stránka » Anketa NEJ táborový vedoucí