načítám...

Legislativa

Předpisů, které se problematiky táborové činnosti s dětmi a mládeží alespoň okrajově dotýkají, je velké množství a je na provozovatelích táborů, aby se s těmito předpisy seznámili.

Předkládáme vybranou část ze souboru právních předpisů, které se vztahují k činnosti s dětmi a mládeží na zotavovacích akcích, soustředěních a podobných akcích. Zároveň doplňujeme o ta ustanovení, která se tou či onou měrou vztahují ke zotavovacím akcím. U právních předpisů, které jsou pro činnost na zotavovacích akcích zejména důležité, připojujeme i výňatky, resp. upozornění na zvlášť důležité pasáže.

Jako zdroj informací nám posloužila publikace Tábory a další zotavovací akce (Jan Burda, Vladimíra Šlosarová a kolektiv, NIDM, 2006), kde také najdete další informace.


 

Zdravotně - hygienická část

Legislativa

Zákon o ochraně veřejného zdraví, vyhláška o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti, vyhláška o hospodaření s léky...

PODROBNOSTI
msmt.jpg
ceska-rada-deti-a-mladeze.jpg
sdruzeni-pracovniku-ddm.jpg

Kliknutím na tlačítko "POVOLIT VŠE" souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit tlačítkem "NASTAVENÍ", nebo kdykoli vypnout v sekci Zpracování osobních údajů...